О назначении Смаилова А.А. Министром финансов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года № 744
Назначить Смаилова Алихана Асхановича Министром финансов Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. НАЗАРБАЕВ

Ә.А.Смайыловты Қазақстан Республикасының Қаржы министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 744 Жарлығы
Əлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Респуб ли касының Қаржы министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ