О назначении Сулейменова Т. М. заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 22 июля 2019 года № 77
Назначить Сулейменова Тимура Муратовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, освободив от должности помощника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Т.М.Сүлейменовті Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № 77 Жарлығы
Тимур Мұратұлы Сүлейменов Қазақстан Республикасы Президентінің Əкімшілігі Басшысының орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ