О назначении Трумова С. У. акимом Мангистауской области
Указ Президента Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 10
Назначить Трумова Серикбая Утелгеновича акимом Мангистауской области.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

С.Ө.Трұмовты Маңғыстау облысының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 10 Жарлығы
Серікбай Өтелгенұлы Трұмов Маңғыстау облысының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ