О назначении Сапарбаева Б. М. Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2019 года № 123
Назначить Сапарбаева Бердибека Машбековича Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан, освободив от должности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Б.М.Сапарбаевты Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 123 Жарлығы.
Бердібек Машбекұлы Сапарбаев Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев