О назначении Нурымбетова Б. Б. Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 20 августа 2019 года № 124
Назначить Нурымбетова Биржана Бидайбекулы Министром труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Б.Б.Нұрымбетовті Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № 124 Жарлығы.
Біржан Бидайбекұлы Нұрымбетов Қазақстан Республикасының Еңбек жəне халықты əлеуметтік қорғау министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев