О назначении Шпекбаева А. Ж. Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба)
Указ Президента Республики Казахстан от 14 июня 2019 года № 15
Назначить Шпекбаева Алика Жаткамбаевича Председателем Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционная служба).
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

А.Ж. Шпекбаевты Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 14 маусымдағы № 15 Жарлығы
Алик Жатқамбайұлы Шпекбаев Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ