О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2019 года № 187. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 14 июня 2022 года № 927
Подлежит опубликованию в
Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 14.06.2022 № 927.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 379 "О статусе и полномочиях Государственного секретаря Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 27, ст. 309):
в пункте 4:
в подпункте 1) слова "и внешней" исключить;
подпункт 3-1) изложить в следующей редакции:
"3-1) координирует работу государственных аналитических структур в сфере общественного развития, а также Комиссии по правам человека при Президенте Республики Казахстан и Ассамблеи народа Казахстана;";
подпункт 4) исключить;
подпункт 2) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"2) давать поручения центральным и местным исполнительным органам по вопросам, относящимся к его компетенции;";
2) в Указ Президента Республики Казахстан от 13 августа 1997 года № 3614 "Об утверждении Положения о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан":
в Положении о Казахстанском институте стратегических исследований при Президенте Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
в пункте 2 слова "распоряжения Государственного секретаря," исключить;
в пункте 8 слова "и оперативным руководством соответствующего заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 12 қазандағы № 187 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 927 Жарлығымен
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі актiлерiнiң
жинағында жариялануға тиiс
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.06.2022 № 927 Жарлығымен.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мына жарлықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік хатшысының мәртебесі мен өкілеттіктері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 379 Жарлығында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 27, 309-құжат):
4-тармақта:
1) тармақшада "және сыртқы" деген сөздер алып тасталсын;
3-1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1) қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік талдамалық құрылымдардың, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия мен Қазақстан халқы Ассамблеясының жұмысын үйлестіреді;";
4) тармақша алып тасталсын;
5-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) өз құзыретіне жататын мәселелер бойынша орталық және жергілікті атқарушы органдарға тапсырмалар беруге;";
2) "Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 13 тамыздағы № 3614 Жарлығында:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстанның стратегиялық зерттеулер институты туралы ережеде:
2-тармақта "Мемлекеттiк хатшысының өкiмдерi," деген сөздер алып тасталсын;
8-тармақта "және Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының тиісті орынбасарының жедел басшылығымен" деген сөздер алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев