Об акимах городов Алматы, Шымкента и областей
Указ Президента Республики Казахстан от 17 июня 2019 года № 22
В соответствии с пунктом 4 статьи 87 Конституции Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить:
Байбека Бауыржана Кыдыргалиулы – акимом города Алматы;
Абдрахимова Габидуллу Рахматуллаевича – акимом города Шымкента;
Маржикпаева Ермека Боранбаевича – акимом Акмолинской области;
Уразалина Ондасына Сеиловича – акимом Актюбинской области;
Баталова Амандыка Габбасовича – акимом Алматинской области;
Ногаева Нурлана Аскаровича – акимом Атырауской области;
Мырзахметова Аскара Исабековича – акимом Жамбылской области;
Кошанова Ерлана Жакановича – акимом Карагандинской области;
Мухамбетова Архимеда Бегежановича – акимом Костанайской области;
Кушербаева Крымбека Елеуовича – акимом Кызылординской области;
Бакауова Булата Жумабековича – акимом Павлодарской области;
Аксакалова Кумара Иргибаевича – акимом Северо-Казахстанской области;
Шукеева Умирзака Естаевича – акимом Туркестанской области;
Ахметова Даниала Кенжетаевича – акимом Восточно-Казахстанской области.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Алматы, Шымкент қалаларының және облыстардың әкімдері туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 22 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 87-бабының 4-тармағына сəйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналар:
Бауыржан Қыдырғалиұлы Байбек – Алматы қаласының əкімі;
Ғабидолла Рахметоллаұлы Əбдірахымов – Шымкент қаласының əкімі;
Ермек Боранбайұлы Маржықпаев – Ақмола облысының əкімі;
Оңдасын Сейілұлы Оразалин – Ақтөбе облысының əкімі;
Амандық Ғаббасұлы Баталов – Алматы облысының əкімі;
Нұрлан Асқарұлы Ноғаев – Атырау облысының əкімі;
Асқар Исабекұлы Мырзахметов – Жамбыл облысының əкімі;
Ерлан Жақанұлы Қошанов – Қарағанды облысының əкімі;
Архимед Бегежанұлы Мұхамбетов – Қостанай облысының əкімі;
Қырымбек Елеуұлы Көшербаев – Қызылорда облысының əкімі;
Болат Жұмабекұлы Бақауов – Павлодар облысының əкімі;
Құмар Іргебайұлы Ақсақалов – Солтүстік Қазақстан облысының əкімі;
Өмірзақ Естайұлы Шөкеев – Түркістан облысының əкімі;
Даниал Кенжетайұлы Ахметов – Шығыс Қазақстан облысының əкімі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ