О преобразовании дипломатической миссии Республики Казахстан в городе Лиссабоне (Португальская Республика)
Указ Президента Республики Казахстан от 18 июля 2019 года № 67.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Преобразовать дипломатическую миссию Республики Казахстан в городе Лиссабоне (Португальская Республика) в Посольство Республики Казахстан в Португальской Республике.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. ТОКАЕВ

Қазақстан Республикасының Лиссабон қаласындағы (Португалия Республикасы) дипломатиялық миссиясын қайта құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 67 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Лиссабон қаласындағы (Португалия Республикасы) дипломатиялық миссиясы Қазақстан Республикасының Португалия Республикасындағы Елшілігі ретінде қайта құрылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ