Об исполнении полномочий Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 887.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. В соответствии с пунктом 3 статьи 42 Конституции Республики Казахстан прекращаю с 20 марта 2019 года исполнение полномочий Президента Республики Казахстан.
2. В соответствии с пунктом 1 статьи 48 Конституции Республики Казахстан полномочия Президента Республики Казахстан на оставшийся срок переходят к Председателю Сената Парламента Республики Казахстан с момента принесения присяги народу Казахстана.
3. В соответствии с пунктом 2 статьи 42 Конституции Республики Казахстан по согласованию с Центральной избирательной комиссией Республики Казахстан провести церемонию принесения присяги народу Казахстана вступающим в должность Президентом Республики Казахстан на совместном заседании Палат Парламента Республики Казахстан в 12 часов 00 минут 20 марта 2019 года.
4. Настоящий Указ вводится в действие с момента подписания.
Президент Республики Казахстан Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан Республикасы Президентінің өкілеттігін атқару туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 887 Жарлығы.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Конституциясының 42-бабының 3-тармағына сəйкес 2019 жылғы 20 наурыздан бастап Қазақстан Республикасы Президентінің өкілеттігін атқаруды тоқтатамын.
2. Қазақстан Республикасы Конституциясының 48-бабының 1-тармағына сəйкес Қазақстан Республикасы Президентінің өкілеттігі қалған мерзімге Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасына Қазақстан халқына ант берген сəтінен бастап көшеді.
3. Қазақстан Республикасы Конституциясының 42-бабының 2-тармағына сəйкес Қазақстан Республикасы Президентінің қызметіне кірісетін адамның Қазақстан халқына ант беру рəсімі Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясымен келісім бойынша Қазақстан Республикасы Парламенті Палаталарының бірлескен отырысында 2019 жылғы 20 наурызда 12 сағат 00 минутта өткізілсін.
4. Осы Жарлық қол қойылған сəтінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.НАЗАРБАЕВ