О назначении Касымова К. Н. начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2020 года № 245
Назначить Касымова Калмуханбета Нурмуханбетовича начальником Службы государственной охраны Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Қ.Н.Қасымовты Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 245 Жарлығы
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы Қасымов Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің бастығы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ