О назначении Исекешева А. О. помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 16 января 2020 года № 246
Назначить Исекешева Асета Орентаевича помощником Президента – Секретарем Совета Безопасности Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Ә.Ө.Исекешевті Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 246 Жарлығы
Əсет Өрентайұлы Исекешев Қазақстан Республикасы Президентінің көмекшісі – Қауіпсіздік Кеңесінің Хатшысы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ