О назначении Айтенова М. Д. акимом города Шымкента
Указ Президента Республики Казахстан от 21 января 2020 года № 252
Назначить Айтенова Мурата Дуйсенбековича акимом города Шымкента.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

М.Д.Әйтеновті Шымкент қаласының әкімі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 252 Жарлығы
Мұрат Дүйсенбекұлы Əйтенов Шымкент қаласының əкімі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ