О назначении Мусина Б. Б. Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 2 сентября 2020 года № 396
Назначить Мусина Багдата Батырбековича Министром цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

Б.Б.Мусинді Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі қызметіне тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 396 Жарлығы
Бағдат Батырбекұлы Мусин Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ