О Мирзагалиеве М. М.
Указ Президента Республики Казахстан от 9 сентября 2021 года № 655
Назначить Мирзагалиева Магзума Маратовича Министром энергетики Республики Казахстан, освободив от должности Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ

М.М.Мырзағалиев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 9 қыркүйектегі № 655 Жарлығы
Мағзұм Маратұлы Мырзағалиев Қазақстан Республикасының Энергетика министрі болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Экология, геология жəне табиғи ресурстар министрі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.ТОҚАЕВ