О внесении изменений в Указ Пpезидента Республики Казахстан "О пеpечне центpальных оpганов госудаpственного упpавления"
УКАЗ Пpезидента Республики Казахстан от 18 апpеля 1994 г. N 1661. Утратил силу - Указом Президента РК от 26 мая 1997 г. N 3531 ~U973531.
На основании статьи 78 Конституции Республики Казахстан постановляю:
Исключить Комитет национальной безопасности Республики Казахстан из перечня центральных органов государственного управления, непосредственное руководство которыми осуществляет Кабинет Министров Республики Казахстан, определенного пунктом 1 Указа Президента Республики Казахстан от 9 июня 1993 г. N 1220 "О перечне центральных органов государственного управления" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 19, ст. 225).
Президент Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару орталық органдарының тiзбесi туралы" Жарлығына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1994 жылғы 18 сәуірдегі. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997.05.26. N 3531 Жарлығымен. ~U973531
Қазақстан Республикасы Конституциясының 78-бабы негiзiнде қаулы етемiн:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк басқару
орталық органдарының тiзбесi туралы" 1993 жылғы 9 маусымдағы N 1220
U931220_
Жарлығының /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж.,N 196
225-бап/ 1-тармағына белгiленген Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетi тiкелей басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттiк басқару
орталық органдарының тiзбесiнен Қазақстан Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Алматы, 1994 жылғы 18 сәуiр
N 1661