О переименовании города Ленинска Кзыл-Ординской области
Указ Президента Республики Казахстан от 20 декабря 1995 г. N 2695
Учитывая пожелания общественности Кзыл-Ординской области, на
основании заключения Государственной ономастической комиссии при
правительстве Республики Казахстан постановляю:
1. Переименовать город Ленинск Кзыл-Ординской области в город
Байконыр.
2. Установить, что принятие данного Указа не затрагивает
положений договоров и соглашений с Российской Федерацией по городу
Ленинску.
Президент
Республики Казахстан

Қызылорда облысындағы Ленинск қаласының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1995 жылғы 20 желтоқсандағы N 2695
Қызылорда облысы жұртшылығының тiлектерiн ескере отырып,
Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Мемлекеттiк
ономастикалық комиссияның қорытындысы негiзiнде қаулы етемiн:
1. Қызылорда облысындағы Ленинск қаласының аты Байқоңыр қаласы
болып өзгертiлсiн.
2. Былай деп белгiленсiн:
Осы Жарлықтың қабылдануы Ленинск қаласы жөнiнде Ресей
Федерациясымен жасалған шарттар мен келiсiмдердiң ережелерiн
өзгертпейдi.
Қазақстан Республикасының
Президентi