О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года N 2728 "О Совете безопасности Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 20 марта 1996 г. N 2914. Утратил силу - Указом Президента РК от 9 января 2006 года N 1696 (U061696) (вводится в действие со дня подписания)
Постановляю:
1. Назначить Государственного секретаря Республики Казахстан
Есимова Ахметжана Смагуловича членом Совета Безопасности Республики
Казахстан.
2. Внести соответствующее изменение в пункт 2 Указа Президента
Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года N 2728.
Президент
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Қауiпсiздiк Кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2728 Жарлығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 20 наурыз N 2914. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2006.01.09. N 1696 жарлығымен.
Қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк хатшысы Ахметжан Смағұлұлы Есiмов Қазақстан Республикасы Қауiпсiздiк Кеңесiнiң мүшесi болып тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 26 желтоқсандағы N 2728 Жарлығының 2-тармағына тиiстi өзгерту енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi