О Совете Попечителей Казахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 19 июня 1996 года № 3041. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 128
Сноска. Утратил силу Указом Президента РК от 26.07.2011 № 128.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1 . Образовать Совет Попечителей Каэахстанского Института Менеджмента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан (КИМЭП) в следующем составе:
Председатель Совета Попечителей
Доктор Чан Йан Бэнг - президент КИМЭП при Президенте Республики Казахстан
Секретарь Совета Попечителей
Сатубалдин Сагындык - старший вице-президент КИМЭП при Президенте Республики Казахстан
Члены Совета Попечителей:
Абдрахманов Болат Камарханович - генеральный директор закрытого акционерного общества "Центр межбанковских и финансовых телекоммуникаций"
Ауэзов Мурат Мухтарович - исполнительный директор фонда Сороса в Казахстане
Бейсембетов Искандер Калыбекович - заведующий Отделом социально-экономического анализа Администрации Президента Республики Казахстан
Билл Ньютон-Смит - председатель подсовета Института Открытого Общества
Божко Дмитрий Михайлович - президент закрытого акционерного общества "Буран Бойлер"
Джеймс Тэйлор - президент компании "Эксон Мобил Корпорейшн"
Раханов Максудбек Смагулович - председатель Комитета по государственному имуществу и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан
Реза Гаффари - председатель правления закрытого акционерного общества "Ситибанк Казахстан"
Хабиб Рахман - вице-президент КИМЭП при Президенте Республики Казахстан по академическим вопросам
Храпунов Виктор Вячеславович - аким города Алматы
Бектурганов Нуралы Султанович - Министр образования и науки Республики Казахстан
Бернард Демулен - директор компании "Филипп Моррис Казахстан"
Деннис Фэи - президент компании "Шевронмунайгаз Инк"
Кьюн СУ Кима - президент компании "Буран Бойлер"
Пол Крич - генеральный директор компании "Кока-кола" в СНГ
Танкута Турнаоглу - глава представительства компании "Проктер энд Гэмбл"<*>
Сноска. Состав Совета - в редакции Указа Президента РК от 20 апреля 2000 г.  N 376 . Внесены изменения - распоряжениями Президента РК от 3 ноября 2000 г.  N 173 ; от 4 июля 2001 г.  N 227
2. Внести изменения в следующие постановления Президента Республики Казахстан:
1) в пункте 1 Постановления от 20 марта 1994 г. N 1605 "О мерах по совершенствованию деятельности Казахстанского Института Менджемента, Экономики и Прогнозирования (КИМЭПа)" исключить слова "Образовать Совет Попечителей в следующем составе:" и состав Совета;

Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының Қамқоршылар Кеңесi туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 19 маусымдағы N 3041 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № 128 Жарлығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 2011.07.26 № 128 Жарлығымен.
Қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) Қамқоршылар Кеңесi мына құрамда құрылсын:
Қамқоршылар Кеңесiнiң төрағасы
Доктор Чан Йан Бэнг - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ президенті
Қамқоршылар Кеңесiнiң хатшысы
Сатыбалдин Сағындық - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ аға вице-президенті
Қамқоршылар Кеңесiнiң мүшелерi:
Әбдірахманов Болат Қамарханұлы - "Банкаралық және қаржы
телекоммуникациялар орталығы" жабық акционерлік қоғамының бас директоры
Әуезов Мұрат Мұхтарұлы - Қазақстандағы Сорос қорының атқарушы директоры
Бейсембетов Ескендір Қалыбекұлы - Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық талдау бөлімінің меңгерушісі
Билл Ньютон-Смит - Ашық Қоғам институты шағын кеңесінің төрағасы
Божко Дмитрий Михайлович - "Буран Бойлер" жабық акционерлік қоғамының президенті
Джеймс Тейлор - "Эксон Мобил Корпорейшн" компаниясының президенті
Раханов Мақсұтбек Смағұлұлы - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетінің
төрағасы
Реза Гаффари - "Ситибанк Қазақстан" жабық акционерлік қоғамы басқармасының төрағасы
Хабиб Рахман - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы ҚМЭБИ академиялық мәселелер жөніндегі вице-президенті
Танкут Турнаоглы      - "Проктер энд Гэмбл" компаниясының
бастығы
Храпунов Виктор        - Алматы қаласының әкімі
Вячеславович
Нұралы Сұлтанұлы       - Қазақстан Республикасының Білім және
Бектұрғанов              ғылым министрі
Бернард Демулен        - "Филипп Моррис Қазақстан"
компаниясының директоры
Дэннис Фэи             - "Шевронмұнайгаз Инк" компаниясының
президенті
Кьюн Су Ким            - "Буран Бойлер" компаниясының
президенті
Пол Крич               - ТМД-дағы "Кока-кола" компаниясының
бас директоры
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Президентінің 2000.04.20. N 376 жарлығымен.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Президентінің 2000.11.03. N 173   өкімімен.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Президентінің 2001.07.04. N 227   өкімімен.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң мына қаулыларына
мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институтының (ҚМЭБИ) қызметiн жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" 1994 жылғы 20 наурыздағы N 1605 қаулының 1-тармағындағы "Қамқоршылар Кеңесi мына құрамда құрылсын:" сөздерi мен Кеңес құрамы алынып тасталсын;

2) в пункте 3 Постановления от 29 августа 1994 г. N 1845 "Об образовании Национальной Высшей Школы Государственного Управления" (САПП Республики Казахстан, 1994 г. N 36, ст.389) исключить первый абзац и слова "и входит в состав Совета Попечителей КИМЭП".
3. Признать утратившими силу:
Постановление Президента Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 2289 "О Казахстанском Институте Менджемента, Экономики и Прогнозирования и Национальной Высшей Школе Государственного Управления" (САПП Республики Казахстан, 1995 г.,N19, ст.211), за исключением пункта 4;
распоряжение Президента Республики Казахстан от 23 мая 1996 г. N 2997 " О Председателе Совета Попечителей Казахстанского Института Менеджемента, Экономики и Прогнозирования при Президенте Республики Казахстан (КИМЭП) и Национальной Высшей Школы Государственного Управления при Президенте Республики Казахстан (НВШГУ)".
4. Настоящий Указ вступает в силу с момента подписания.
Президент
Республики Казахстан

2) "Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебiн құру туралы" 1994 жылғы 29 тамыздағы N 1845 қаулының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 36, 389-құжат) 3-тармағындағы бiрiншi абзац пен "және ҚМЭБИ Қамқоршылар Кеңесiнiң құрамына кiредi" сөздерi алынып тасталсын.
3. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институты мен Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару Мектебi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 2289 Қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 19, 211-құжат), 4-тармақты қоспағанда;
"Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Қазақстан Менеджмент, Экономика және Болжамдау Институты (ҚМЭБИ) мен Қазақстан Республикасының Президентi жанындағы Ұлттық Жоғары Мемлекеттiк Басқару мектебi (ҰЖМБМ) Қамқоршылар Кеңесiнiң төрағасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 23 мамырдағы N 2997 өкiмi.
4. Осы Жарлық қол қойылған сәтiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi