О переименовании Алгабасского района Южно-Казахстанской области
Указ Президента Республики Казахстан от 23 октября 1996 г. N 3149
Учитывая ходатайства исполнительных органов и пожелания
общественности Южно-Казахстанской области, на основании заключения
Государственной ономастической комиссии при Правительстве Республики
Казахстан постановляю:
Переименовать Алгабасский район Южно-Казахстанской области в
район Байдибека.
Президент
Республики Казахстан

Оңтүстiк Қазақстан облысы Алғабас ауданының атын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1996 жылғы 23 қазан N 3149
Оңтүстiк Қазақстан облысы атқарушы органдарының өтiнiштерi мен
жұртшылық тiлегiн ескере отырып, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
жанындағы Мемлекеттiк ономастика комиссиясының қорытындысы негiзiнде
қаулы етемiн:
Оңтүстiк Қазақстан облысы Алғабас ауданының аты Бәйдiбек ауданы
болып өзгертiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi