О внесении дополнения в Положение о Службе охраны Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1997 года N 3730. Утратил силу Указом Президента Республики Казахстан от 3 июня 2008 года N 607
Сноска. Утратил силу  Указом Президента РК от 03.06.2008 N 607.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Подпункт 6 пункта 3 Положения о Службе охраны Президента Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 3 января 1996 года N 2742  U962742_ , после слов "подразделений Службы охраны" дополнить словами "в пределах фонда оплаты труда и внебюджетных средств Службы охраны устанавливает численность рабочих и служащих по эксплуатации, охране и обслуживанию служебных помещений, зданий и объектов социально-бытового и хозяйственного
назначения".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы ережеге толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 қарашадағы N 3730 Жарлығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 3 маусымдағы N 607 Жарлығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2008.06.03 N 607 Жарлығымен.
Қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 қаңтардағы N 2742 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi туралы ереженiң 3-тармағының 6-тармақшасы "штат санын бекiтедi" деген сөздерден кейiн "Күзет қызметiнiң еңбекке ақы төлеу қоры мен бюджеттен тыс қаражатының шегiнде қызметтiк үй-жайларды, ғимараттар мен әлеуметтiк-тұрмыстық және шаруашылық мақсатқа арналған объектiлердi пайдалану, күзету және қызмет көрсету жөнiндегi жұмысшылар мен қызметкерлер санын белгiлейдi" сөздерiмен толықтырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi