О внесении дополнения в Положение о стаже государственной службы для выплаты процентных надбавок за выслугу лет для назначения пенсий государственным служащим Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. № 3014
Указ Президента Республики Казахстан от 23 апреля 1998 г. № 3919. Утратил силу - Указом Президента РК от 10 марта 2000 г. N 357 ~U000357.
Постановляю:
1. Пункт 2 главы I Положения о стаже государственной службы для
выплаты процентных надбавок за выслугу лет и порядке исчисления выслуги лет
для назначения пенсий государственным служащим Республики Казахстан,
Утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 3 июня 1996 г. №
3014, дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) осуществления полномочий депутата Парламента Республики
Казахстан".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 3014 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметшiлерiне еңбек сiңiрген жылдарына проценттiк үстеме ақы төлеу үшiн мемлекеттiк қызмет стажы мен зейнетақы тағайындау үшiн еңбек сiңiрген жылдарын есептеудiң тәртiбi туралы ережеге толықтыру мен өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 23 сәуiр N 3919. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2000.03.10. N 357 жарлығымен. ~U000357
Қаулы етемiн:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 3 маусымдағы N 3014 U963014_ Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының мемлекеттiк қызметшiлерiне еңбек сiңiрген жылдарына проценттiк үстеме ақы төлеу үшiн мемлекеттiк қызмет стажы мен зейнетақы тағайындау үшiн еңбек сiңiрген жылдарын есептеудiң тәртiбi туралы ереженiң 1 тарауының 2-тармағы мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Қазақстан Республикасы Парламентiнiң депутаты өкiлеттiгiн жүзеге асырған уақыт кiредi";
9) тармақшадағы "уақыт кiредi" сөздерi алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi