О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1997 года N 3436
Указ Президента Республики Казахстан от 26 мая 1998 г. N 3960. Утратил силу - Указом Президента РК от 25 марта 2001 г. N 575 ~U010575.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 1 апреля
1997 года N 3436
U973436_
"О единой системе оплаты труда работников органов
Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"
следующее изменение:
приложение 54 изложить в прилагаемой редакции.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 мая 1998 г. N 3960
Должностные оклады офицеров, прапорщиков, рабочих
Службы охраны Президента Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------
Наименование должностей         !   Месячный должностной
!      оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Начальник Службы охраны Президента                   15400
Первый заместитель начальника Службы                 15100
охраны
Заместитель начальника Службы охраны                 15000
Начальник отдела личной охраны Президента            11200
Заместитель начальника отдела личной                 10200
охраны Президента
Начальник организационно-инспекторского               9300
бюро, начальник отдела, комендант,
начальник отделения отдела Личной охраны
Президента
Заместитель начальника отдела, заместитель            9150
коменданта, главный инспектор, начальник
мобилизационного отделения
Старший офицер отдела Личной охраны                   9100
Президента, старший водитель отдела Личной
охраны Президента, начальник отделения,
начальник гаража, главный бухгалтер,
начальник секретариата, старший инспектор
Старший офицер охраны отдела Личной                   8600
охраны Президента, начальник группы,
старший офицер, старший водитель, инспектор
Офицер охраны отдела личной охраны                    8050
Президента, водитель-офицер отдела Личной
охраны Президента, начальник смены,
старший оперуполномоченный, старший офицер
охраны, оперативный дежурный,
врач-специалист
Офицер, водитель-офицер                               7900
Офицер охраны, оперуполномоченный                     7450
Сотрудник охраны отдела Личной охраны
Президента, оперативный водитель отдела
Личной охраны Президента
1 категории                                           6700
2 категории                                           6400
3 категории                                           6100
Сотрудник охраны, оперативный водитель,
специалист, старшая медсестра, медсестра

Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 3436 Жарлығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығы 1998 жылғы 26 маусым N 3960. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2001.03.26. N 575 жарлығымен. ~U010575
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 1 сәуiрдегi N 3436 U973436_ Жарлығына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
54 қосымша қоса берiлiп отырған редакцияда жазылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1998 жылғы 26 мамырдағы
N 3960 Жарлығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
офицерлерiнiң, прапорщиктерi мен жұмысшыларының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
___________________________________________________________________
Лауазымды атауы                          |Айлық лауазымдық
|жалақы (теңге
|есебiмен)
____________________________________________________________________
Президенттiң Күзет қызметiнiң бастығы                 15400
Күзет қызметi бастығының бiрiншi орынбасары           15100
Күзет қызметi бастығының орынбасары                   15000
Президенттiң жеке күзет бөлiмiнiң бастығы             11200
Президенттiң  жеке күзетi бөлiмiнiң бастығының
орынбасары                                            10200
Ұйымдастыру-инспекторлық бөлiмiнiң бастығы,            9300
бөлiм бастығы, комендант, Президенттiң жеке
күзетi бөлiмiнiң бөлiмше бастығы
Бөлiм бастығының орынбасары, коменданттың              9150
орынбасары, бас инспектор, жұмылдыру
бөлiмшесiнiң бастығы
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң аға офицерi,        9100
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң аға
жүргiзушiсi, бөлiмше бастығы, гараж бастығы,
бас бухгалтер, хатшылық бастығы, аға инспектор
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң аға күзет           8600
офицерi, топ бастығы, аға офицер, аға
жүргiзушi, инспектор
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң күзет               8050
офицерi, президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң
офицер жүргiзушiсi, ауысым бастығы, аға жедел
уәкiл, аға күзет офицерi, жедел кезекшi,
дәрiгер-маман
Офицер, офицер-жүргiзушi                               7900
Күзет офицерi, жедел уәкiл                             7450
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң күзет
қызметкерi,
Президенттiң жеке күзетi бөлiмiнiң жедел
жүргiзушiсi
1 санатты                                         6700
2 санатты                                         6400
3 санатты                                         6300
Күзет қызметкерi, жедел жүргiзушi, маман,
аға медбике, медбике