О Национальной Академии наук Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 12 февраля 1999 года № 34. Утратил силу - Указом Президента РК от 21 октября 2003 г. N 1208
Постановляю:
1. Образовать республиканское государственное учреждение "Национальная Академия наук Республики Казахстан".
2. Установить, что руководитель республиканского государственного учреждения  "Национальная Академия наук Республики Казахстан" назначается на должность и освобождается от должности Президентом Республики Казахстан.
3. Правительству Республики Казахстан принять все необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Контроль за исполнением настоящего Указа возложить на Администрацию Президента Республики Казахстан.
5. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 12 ақпан N 34. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2003.10.21. N 1208 жарлығымен.
Қаулы етемін:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым академиясы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайды және қызметтен босатады деп белгіленсін.
3. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын барлық қажетті шараларды қолдансын.
4. Осы Жарлықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне жүктелсін.
5. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті