О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 августа 1998 года № 4021
Указ Президента Республики Казахстан от 26 марта 1999 года № 91. Утратил силу - Указом Президента РК от 28 ноября 1999г. N 271 ~U990271
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года № 29 U990029_ "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан" постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 августа 1998 г. № 4021 U984021_ "Вопросы Агентства по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан" следующие изменения:
в подпункте 2) пункта 1 цифру "85" заменить цифрой "76";
в приложении 1 к указанному Указу:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Председатель Агентства имеет заместителя - директора департамента, назначаемого на должность и освобождаемого от должности Президентом Республики Казахстан по представлению Председателя";
в подпункте 2) пункта 11 слова "Исполнительного Директора" исключить;
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"Заместитель - директор департамента замещает Председателя Агентства во время его отсутствия, выполняет иные обязанности, возложенные на него Председателем Агентства";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"В Агентстве образуется Совет директоров, в состав которого входят по должности Председатель Агентства (Председатель Совета директоров), заместитель - директор департамента, директора департаментов, а также по решению Председателя Агентства другие
ответственные работники Агентства";
в приложении 2 к указанному Указу:
строку "Административно-информационный Департамент" заменить
строкой "Управление организационно-информационной работы".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 17 тамыздағы N 4021 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 1999 жылғы 26 наурыз N 91. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.11.28. N 271 Жарлығымен. ~U990271
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары жүйесін одан әрі оңтайландыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29 U990029_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігінің мәселелері" атты 1998 жылғы 17 тамыздағы N 4021 U984021_ Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасындағы "85" саны "76" санымен алмастырылсын;
аталған Жарлықтың 1 қосымшасында:
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Агенттік Төрағасының орынбасары - департамент директоры болады, оны Төрағаның ұсынуы бойынша Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайды және қызметінен босатады";
11-тармақтың 2) тармақшасындағы "Атқарушы Директор" сөзі алынып тасталсын;
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Агенттік Төрағасының орынбасары - департамент директоры Төраға орнында болмаған кезде, оның орнын басады, оған Агенттік Төрағасы жүктеген өзге де міндеттерді атқарады";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Агенттікте Директорлар кеңесі құрылады, оның құрамына лауазымы бойынша Агенттік Төрағасы (Директорлар кеңесінің төрағасы), Төрағаның орынбасары - департамент директоры, департаменттер директорлары, сондай-ақ Агенттік Төрағасының шешімі бойынша Агенттіктің басқа
жауапты қызметкерлері кіреді";
Аталған Жарлықтың 2 қосымшасында:
"Әкімшілік - ақпарат департаменті" деген жол "Ұйымдық -
ақпараттық жұмыс басқармасы" деген жолмен алмастырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
(Қасымбеков Б.А.)
(Икебаева Ә.Ж.)