О внесении дополнения в Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 1998 года № 539
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29.01.2000 года № 7 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1.02.2000г. за № 1036. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 31
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 31.01.2012 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях защиты прав залогодержателей автотранспортных средств, приказываю:
1. Внести в Приказ Министр юстиции Республики Казахстан от 28 июля
1998 года N 539
V980564_
"Об утверждении Инструкции о порядке совершения
нотариальных действий нотариусами Республики Казахстан" следующее
дополнение:
в Инструкцию о порядке совершения нотариальных действий нотариусами
Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
пункт 97 после слов "транспортного средства" дополнить словами "и
справку Центра по недвижимости об отсутствии залога данного транспортного
средства".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной
регистрации.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 1998 жылғы 28 шілдедегі N 539 Бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Әділет Министрлігінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 7 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 2 қаңтарда N 1036 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 31 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 2012.01.31 № 31 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Автокөлік құралдарын кепілұстаушылар құқықтарын қорғау мақсатында,
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы нотариустерінің нотариалдық іс-қимыл жасау тәртібі жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 1998 жылғы 28 шілдедегі N 539 V980564 Бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
осы бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы нотариустерінің нотариалдық іс-қимыл жасау тәртібі жөніндегі нұсқаулыққа:
97-тармақ "автокөлік құралы" деген сөздерінен кейін "және Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталықтан осы автокөліктің кепілде жоқтығы туралы анықтаманы талап етеді" деген сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр