О представлении информации при выпуске международных облигаций
Постановление Директората Национальной Комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 20 марта 2000 года N 580. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18.04.2000 г. N 1117. Утратило силу - постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26.03.2005г. N 117
Извлечение из постановления Правления Агентства РК
по регулированию и надзору финансового рынка и
финансовых организаций от 26.03.2005г. N 117
"В целях приведения нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия...
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 26 марта 2005 года N 117
Перечень нормативных правовых актов
Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
...
3. постановление Директората Национальной Комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 20 марта 2000 года N 580 "О представлении информации при выпуске международных облигаций" ...".
--------------------------------------------------------------------
Во исполнение пункта 6 статьи 33  Закона  Республики Казахстан "Об акционерных обществах" от 10 июля 1998 года Директорат Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой "Национальная комиссия") постановляет:
1. Установить, что акционерное общество, намеренное выпустить международные облигации, обязано уведомить об этом Национальную комиссию путем представления следующих документов:
1) уведомления, составленного в произвольной форме и содержащего сведения о предполагаемых стране выпуска, валюте выпуска и сумме выпуска;
2) копии протокола общего собрания акционеров с решением о выпуске международных облигаций, оформленного в соответствии с требованиями статьи 60 Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах" от 10 июля 1998 года.
2. Установить, что документы, перечисленные в пункте 1 настоящего Постановления, подлежат представлению Национальной комиссии в течение 15 дней со дня принятия решения о выпуске международных облигаций.

Халықаралық облигациялар шығару кезінде ақпарат беру туралы
Қаулы Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі Ұлттық комиссиясы директораты 2000 жылғы 20 наурыз N 580. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 18 сәуір N 1117 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2005 жылғы 26 наурыздағы N 117 қаулысымен.
--------------Қаулыдан үзінді-------------
Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарымен сәйкестендіру мақсатында Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау жөнiндегi агенттiгiнiң (бұдан әрi - Агенттiк) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтiк құқықтық актiлерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қолданысқа енеді.
Төраға
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
жөніндегі агенттігі басқармасының
2005 жылғы 26 наурыздағы
N 117 қаулысына Қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылды деп танылған
нормативтiк құқықтық актiлерiнiң тiзбесi
3. Қазақстан Республикасының Ұлттық комиссиясы Директоратының "Халықаралық облигацияларды шығару кезiнде ақпарат беру туралы" 2000 жылғы 20-наурыздағы N 580 қаулысы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1117 тiркелген, Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы жөнiндегi нормативтiк құқықтық актiлер жинағында 2001 жылы жарияланған, 3-том)...
------------------------------------
"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі заңының 33-бабы 6-тармағын орындау мақсатында Қазақстан Республикасы Бағалы қағаздар жөніндегі ұлттық комиссиясының (бұдан әрі "Ұлттық комиссия" деп аталады) Директораты қаулы етеді:
1. Халықаралық облигациялар шығаруға ниеттенген акционерлік қоғамның бұл туралы мынадай құжаттарды:
1) еркін нысанда жасалған және мазмұнында жобаланған шығарылым елі, шығарылым валютасы және шығарылым сомасы туралы мәліметтер бар жазбаша ескертпені;
2) халықаралық облигациялар шығару туралы шешімімен бірге акционерлер жалпы жиналысының "Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі заңының 60-бабына сәйкес ресімделген хаттамасының көшірмесін беру арқылы Ұлттық комиссияны жазбаша ескертуге міндетті екендігі белгіленсін.
2. Осы Қаулының 1-тармағында аталған құжаттардың халықаралық облигацияларды шығару туралы шешім қабылданған күннен бастап 15 күннің ішінде Ұлттық комиссияға беруге жататындығы белгіленсін.

3. Установить, что в подтверждение принятия уведомления к сведению Национальная комиссия направляет акционерному обществу в течение 7 дней со дня получения последнего из документов, указанных в пункте 1 настоящего Постановления, письмо, подлежащее подписанию Председателем Национальной комиссии.
4. Установить, что в течение 15 дней по окончании размещения международных облигаций акционерное общество обязано представить Национальной комиссии проспект эмиссии ("циркуляр") данных ценных бумаг и отчет об итогах их выпуска и размещения, составленный в произвольной форме и включающий в себя информацию о стране выпуска, валюте выпуска, сумме выпуска, цене выпущенных международных облигаций на момент размещения.
5. Признать утратившим силу  постановление  Директората Национальной комиссии "О предоставлении информации при выпуске международных облигаций" от 15 апреля 1998 года N 60, зарегистрированное Министерством юстиции Республики Казахстан 25 мая 1998 года за N 535.
6. Установить, что настоящее Постановление вводится в действие с даты его регистрации Министерством юстиции Республики Казахстан.
7. Управлению анализа и стратегии - Службе Председателя центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление (после введения его в действие) до сведения ЗАО "Казахстанская фондовая биржа", саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг (с возложением на них обязанности по доведению настоящего Постановления до сведения своих членов), ЗАО "Центральный депозитарий ценных бумаг" и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
8. Управлению лицензирования и надзора центрального аппарата Национальной комиссии довести настоящее Постановление до сведения организаций, осуществляющих профессиональную деятельность на рынке ценных бумаг и не являющихся членами ЗАО "Казахстанская фондовая биржа" и саморегулируемых организаций профессиональных участников рынка ценных бумаг.
9. Контроль за выполнением настоящего Постановления возложить на Управление корпоративных финансов центрального аппарата Национальной комиссии.
Председатель Национальной комиссии

3. Жазбаша ескертпенің назарға алынғандығын растау ретінде Ұлттық комиссия осы Қаулының 1-тармағында аталған құжаттардың соңғысы алынған күннен бастап 7 күн ішінде акционерлік қоғамға Ұлттық комиссияның Төрағасы қол қоюға жататын хат жіберетіндігі белгіленсін.
4. Халықаралық облигацияларды орналастыру аяқталғаннан кейін 15 күні ішінде акционерлік қоғамның Ұлттық комиссияға осы бағалы қағаздардың эмиссия проспектісін ("циркулярын") және еркін нысанда жасалған және шығарылым елі, шығарылым валютасы, шығарылым сомасы және халықаралық облигациялардың орналастыру сәтіне бағасы туралы мәліметтер енгізілген бағалы қағаздарды шығарудың және орналастырудың қорытындылары туралы есеп беруге міндетті екендігі белгіленсін.
5. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 25 мамырда 535-нөмірмен тіркелген "Халықаралық облигациялар шығару кезінде ақпараттар беру туралы" Ұлттық комиссия Директоратының 1998 жылғы 15 көкектегі N 60 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
6. Осы Қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күшіне енгізілетіндігі белгіленсін.
7. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Төраға қызметі - Талдау және стратегия басқармасы осы Қаулыны (ол күшіне енгізілгеннен кейін) "Қазақстанның қор биржасы" ЖАҚ-ның, бағалы қағаздар рыногы кәсіпқой қатысушыларының өзін-өзі реттейтін ұйымдарының (оларға осы Қаулыны өз мүшелерінің назарына жеткізу жөніндегі міндетті жүктей отырып), "Бағалы қағаздардың орталық депозитарийі" ЖАҚ-ның және "Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің назарына жеткізсін.
8. Ұлттық комиссия орталық аппаратының Лицензиялау және қадағалау басқармасы осы Қаулыны бағалы қағаздар рыногында кәсіби қызметін жүзеге асыратын және "Қазақстанның қор биржасы" ЖАҚ-ның және бағалы қағаздар рыногы кәсіпқой қатысушыларының өзін-өзі реттейтін ұйымдарының мүшелері болып табылмайтын ұйымдардың назарына жеткізсін.
9. Осы Қаулының орындалысына бақылау жасау Ұлттық комиссия орталық аппаратының Корпоративтік қаржылар басқармасына жүктелсін.
Ұлттық комиссияның Төрағасы