О внесении дополнений N 9 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 216. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24.05.2000г. за N 1139. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
9. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 мая 2000 года N 216 "О внесении дополнений N 9 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 1994 года Z942000_ "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 1999 года N 1408 P991408_ "Об утверждении Правил использования средств резерва Правительства Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "1.2.259.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.259.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "1.2.260.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"1.2.260.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "3.1.251.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 9 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 06.05.2000 ж. N 216 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 24 мамырда тіркелді. Тіркеу N 1139. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 6 мамырдағы N 216 (тіркелген N 1139) "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 9 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 8 шілдедегi  Z942000_  "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттығы туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 қыркүйектегi N 1408  P991408_  "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнің қаражатын пайдалану тәртiбiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін.
көрсетiлген бұйрықпен бекiтілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"1.2.259.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.259.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жергілiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"1.2.260.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1.2.260.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"3.1.251.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"3.1.251.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "5.2.254.39.30 Санитарно-эпидемиологические станции" дополнить строкой следующего содержания:
"5.2.254.39.31 Проведение дезинфекционных, дезинсекционных и дератизационных работ в очагах инфекционных заболеваний";
после строки "5.9.254.2.3. Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"5.9.254.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "6.9.258.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"6.9.258.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "7.3.132.30.82 Реализация проекта за счет трансфертов из республиканского бюджета" дополнить строкой следующего содержания:
"7.3.132.30.83 Реализация проекта за счет софинансирования из местного бюджета";
после строки "8.3.261.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"8.3.261.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "10.9.257.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"10.9.257.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "13.9.105 Аппарат акимов" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.105.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "13.9.263.2.32 Аппарат местных органов туризма и спорта" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.263.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "13.9.272.2.31 Аппарат органов поддержки малого и среднего бизнеса" дополнить строкой следующего содержания:
"13.9.272.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в
местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "13.9.273.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой
следующего содержания:
"13.9.273.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в
местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан";
после строки "13.9.274.2.3 Аппарат местных органов" дополнить строкой
следующего содержания:

"3.1.251.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетін қаражаттар есебінен шаралар өткізу";
"5.2.254.39.30 Санитарлық-эпидемиологиялық станциялар" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"5.2.254.39.31 Жұқпалы аурулардың ошағында дезинфекциялау, дезинсекциялау және дератизациялау жұмыстарын жүргiзу";
"5.9.254.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"5.9.254.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"6.9.258.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадаЙ мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6.9.258.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"7.3.132.30.82 Республикалық бюджеттен трансферттер есебiнен жобаны жүзеге асыру" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.3.132.30.83 Жергiлiктi бюджеттен қоса қаржыландыру есебiнен жобаны жүзеге асыру";
"8.3.261.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8.3.261.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"10.9.257.2.3 Жергiлiктi органдардың аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"10.9.257.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"13.9.105 Әкiмдер аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.105.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"13.9.263.2.32 Жергiлiктi туризм мен спорт органдарының аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.263.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметінің резервінен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"13.9.272.2.31 Жергiлiктi кiшi және орта бизнестi қолдау органдарының аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.272.19 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"13.9.273.2.3 Жергiлiктi органдарының аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"13.9.273.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметінің резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу";
"13.9.274.2.3 Жергiлiктi органдарының аппараты" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"13.9.274.19 Проведение мероприятий за счет средств, поступающих в
местный бюджет из Резерва Правительства Республики Казахстан".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

"13.9.274.19 "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен жергiлiктi бюджетке түсетiн қаражаттар есебiнен шаралар өткiзу".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастан күшіне енедi.
Министр