О внесении дополнений N 14 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 июня 2000 года N 272. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2000 года N 1182
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 10 декабря 1993 года "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" приказываю:
1. Внести в  приказ  Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан на 2000 год, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "7.6.274.38 Проведение работ по озеленению населенных пунктов" дополнить строкой следующего содержания:
"7.6.274.47 Строительство и реконструкция объектов благоустройства населенных пунктов";
после строки "12.3.215.80.81 Реализация проекта за счет софинансирования из республиканского бюджета" дополнить строками следующего содержания:
"12.3.273 Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета
12.3.273.33 Дноуглубительные работы в Урало-Каспийском судоходном канале и устье реки Кигач".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 14 толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 8 маусымдағы N 272 бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 7 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 1182
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті өкілетті және атқару органдары туралы" Z934100_ Заңына сәйкес Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасы:
"7.6.274.38 Елді мекендерді көгалдандыру жұмыстарын жүргізу" деген
жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"7.6.274.47 Елді мекендерді көріктендіру объектілерін салу және қайта
құру";
"12.3.215.80.81 Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру есебінен
жобаны жүзеге асыру" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"12.3.273 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфраструктура мен
құрылыс атқару органы
12.3.273.33 Кеме жүретін Орал-Каспий каналы мен Қиғаш өзенінің
арнасын тереңдету жұмыстары".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін
атқарушы
Оқығандар:
Бағарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.