О внесении изменения и дополнения N 17 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 июля 2000 года N 310 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12.07.2000 г. за N 1184
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменение и дополнение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в классификации доходов бюджета:
после строки "701102 Свободные остатки бюджетных средств на конец
отчетного периода" дополнить строкой следующего содержания:
"701103 Свободные остатки бюджетных средств на начало финансового
года, направляемые на финансирование дефицита бюджета";
строку "701102 Свободные остатки бюджетных средств на конец отчетного
периода" изложить в следующей редакции:
"701102 Остатки бюджетных средств на конец отчетного периода".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 17 өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2000 жылғы 3 шілде N 310 бұйрығы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2000 жылғы 12 шілде N 1184 тіркелді
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай
бюджеттік сыныптамасына:
бюджет кірістерінің сыныптамасы:
"701102 Есепті кезеңнің соңындағы бюджеттік қаражаттың еркін
қалдықтары" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"701103 Бюджет тапшылығын қаржыландыруға бағытталатын, қаржы жылы
басындағы бюджеттік қаражаттың еркін қалдықтары";
"701102 Есепті кезеңнің соңындағы бюджеттік қаражаттың еркін
қалдықтары" деген жол мынадай мазмұнда жазылсын:
"701102 Есепті кезеңнің соңындағы бюджеттік қаражаттың қалдықтары."
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Икебаева А.Ж.