О внесении дополнений и изменений N 20 в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 3 августа 2000 года N 348 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10.08.2000 г. за N 1217
В соответствии с постановлениями Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2000 года N 164 P000164_ "О мерах по реализации проекта строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до города Астаны" и от 8 июля 2000 года N 1035 P001035_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие дополнения и изменения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "7.3 Водоснабжение" дополнить строками следующего содержания:
"7.3.131 Аким г. Астаны
7.3.131.33 Реализация проекта строительства третьей нитки водовода от Вячеславского водохранилища до города Астаны";
строку "10.4.218.50.30 Зайсан-Иртышское бассейновое управление по
охране рыбных запасов и регулированию рыболовства" изложить в следующей
редакции:
"10.4.218.50.30 Балхашское региональное учреждение по охране
биоресурсов";
строку "10.4.218.50.32 Урало-Каспийское межобластное бассейновое
управление по охране рыбных запасов и их рациональному использованию"
изложить в следующей редакции:
"10.4.218.50.32 Северо-Каспийское региональное учреждение по охране
биоресурсов".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына N 20 толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 03 тамыздағы N 348 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 10 тамызда тіркелді. Тіркеу N 1217
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 4 ақпандағы N 164 P000164_ "Вячеслав су қоймасынан Астана қаласына дейiн суағардың үшiншi желiсi құрылысын салу жобасын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" және 2000 жылғы 8 шiлдедегi N 1035 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" қаулыларына сәйкес бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V990715_ "2000 жылға арналған Бiрыңғай бюджеттік сыныптаманы бекiту туралы" бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасына:
"7.3 Сумен жабдықтау" деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7.3.131 Астана қаласының әкiмi
"7.3.131.33 Вячеслав су қоймасынан Астана қаласына дейiн суағардың үшiншi желiсi құрылысын салу жобасын iске асыру";
"10.4.218.50.30 Зайсан-Ертiс балық қорларын қорғау және балық аулауды
реттеу су айдыны басқармасы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"10.4.218.50.30 Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Балқаш аймақтық
мекемесi";
"10.4.218.50.32 Орал-Каспий балық қорларын қорғау және оларды ұтымды
пайдалану жөнiндегi облысаралық су айдыны басқармасы" деген жол мынадай
редакцияда жазылсын:
"10.4.218.50.32 Биоресурстарды қорғау жөнiндегi Солтүстiк Каспий
аймақтық мекемесi".
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.