О внесении изменений N 28 в Единую бюджетную классификацию на 2000 год
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2000 года N 540 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.02.2001 г. за N 1389
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 ноября 2000 года Z000095_ "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан Z990473_ "О республиканском бюджете на 2000 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2000 года N 1733 P001733_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ " приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации на 2000 год" следующие изменения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан на 2000 год, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
строку "1.2.217.36 Подготовка объектов к приватизации, проведение
процедур по приватизации и управлению государственным имуществом" изложить
в следующей редакции:
"1.2.217.36 Приватизация, управление государственным имуществом и
постприватизационная деятельность государства";
строку "1.2.219.41 Строительство таможенных постов" изложить в
следующей редакции:
"1.2.219.41 Строительство таможенных постов, инфраструктуры и
объектов Таможенного комитета";
строку "1.2.219.42 Материально-техническое обеспечение таможенных
органов" изложить в следующей редакции:
"1.2.219.42 Материально-техническое обеспечение органов Министерства
государственных доходов Республики Казахстан".
2. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е.Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2000 жылға арналған Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне N 28 өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Респубюликасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 18 желтоқсандағы N 540 бұйрығы ("Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері", 2001 ж. N 6, ст.324) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1389
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 8 қарашадағы "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Z000095_ Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Z990473_ Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 17 қарашадағы N 1733 P001733_ "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "2000 жылға арналған Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының фукнционалдық жіктемесіне:
"1.2.217.36 Объектілерді жекешелендіруге дайындау, мемлекеттік
мүлікті жекешелендіру мен басқару жөніндегі рәсімдерді өткізу" деген жол
мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.217.36 Жекешелендіру, мемлекеттік мүлікті басқару және
мемлекеттің жекешелендіруден кейінгі қызметі";
"1.2.219.41 Кеден бекеттерінің құрылысы" деген жол мынадай редакцияда
жазылсын:
"1.2.219.41 Кеден бекеттерінің, Кеден комитетінің инфрақұрылымының
және объектілерінің құрылысы";
"1.2.219.42 Кеден органдарын материалды-техникалық жағынан қамтамасыз
ету" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"1.2.219.41 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігі
органдарын материалды-техникалық жағынан қамтамасыз ету".
2. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет департаменті
(Е. Бахмутова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде
мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.