О внесении дополнений N 32 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2000 года N 577 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.02.2001 г. за N 1390
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 июля 1997 года Z970162_ "Об особо охраняемых природных территориях" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30
декабря 1999 года N 715
V991058_
"Об утверждении Единой бюджетной
классификации" следующие дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную
указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
после строки "10.5.105.34.31 Проведение работ по охране окружающей
среды на местном уровне" дополнить строками следующего содержания:
"10.5.105.65 Содержание особо охраняемых природных территорий на
местном уровне
10.5.105.65.30 Государственные природные парки".
2. Департаменту юридической службы (К.Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е.Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2001 года.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 32 толықтыру егізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 28 желтоқсандағы N 577 бұйрығы ("Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері", 2001 ж. N 6, ст.325) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1390
"Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Z970162_ 1997 жылғы 15 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" V991058_ Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 бұйрығына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесіне:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
"10.5.105.34.31 Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау бойынша жүргізілетін жұмыстар" деген жолдан кейін мынадай редакциядағы жолдармен толықтырылсын:
"10.5.105.65 Жергілікті деңгейде ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды ұстау
10.5.105.65.30 Мемлекеттік табиғи парктер".
2. Заң қызметі (Қ. Әбдіқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова) департаменттері осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2001 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Министр