Об утверждении Инструкции по учету граждан Республики Казахстан за границей
Приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 18 октября 2000 г. N 221 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 07.02.2001 г. за N 1396. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 11-1-2/263
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра иностранных дел РК от 14.06.2016 № 11-1-2/263 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 25 Консульского устава Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217, приказываю:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по учету граждан Республики Казахстан за границей.
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Согласовано: Утверждена
Министр обороны приказом Министра иностранных дел
Республики Казахстан Республики Казахстан
29.01.2001 г. от 18 октября 2000 г. N 221
Инструкция
по учету граждан Республики Казахстан за границей
1. Общие положения
1. В соответствии со статьей 25 Консульского устава Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 27 сентября 1999 года N 217, консульские учреждения Республики Казахстан за границей осуществляют учет следующих категорий граждан Республики Казахстан:
1) постоянно проживающих на территории консульского округа;
2) временно находящихся на территории консульского округа (прибывших в командировку, на учебу, стажировку, работу по контракту, лечение или по частным делам).
2. Целью учета граждан Республики Казахстан за границей является:
1) защита прав и законных интересов граждан Республики Казахстан;
2) всемерное содействие использованию гражданами Республики Казахстан всех прав, предоставленных законодательством страны пребывания и международными договорами, участниками которых являются Республика Казахстан и государство пребывания, а также международными обычаями;
3) контроль за соблюдением гражданами Республики Казахстан Конституции Республики Казахстан и других законодательных актов Республики Казахстан и исполнением ими своих обязанностей.
3. За учет граждан Республики Казахстан, постоянно проживающих на территории консульского округа, взимается консульский сбор в соответствии с Тарифом консульских сборов Республики Казахстан, утвержденным Министерством иностранных дел Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан.

Шет елдердегі Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алу жөніндегі Нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2000 жылғы 18 қазандағы N 221 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 1396. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің м.а. 2016 жылғы 14 маусымдағы № 11-1-2/263 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сыртқы істер министрінің м.а. 14.06.2016 № 11-1-2/263 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегі N 217 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Консулдық жарғысының 25 бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алу жөніндегі Нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
2001 жылғы 29 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2000 жылғы 18 қазандағы
N 221 бұйрығымен бекітілген
Шет елдердегі Қазақстан Республикасының
азаматтарын есепке алу жөніндегі Нұсқаулық
1. Жалпы ереже
1. Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 27 қыркүйектегi N 217 Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Консулдық жарғысының 25 бабына сәйкес, шет елдердегi Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерi Қазақстан Республикасының келесi санаттағы азаматтарын есепке алуды жүзеге асырады:
1) Консулдық округ аумағында тұрақты тұрып жатқандарды;
2) Консулдық округ аумағына уақытша келгендердi (iссапарға, оқуға, сынақ мерзiмiн өткiзуге, өзара шарт бойынша жұмысқа, емделуге немесе жеке iстер бойынша келгендердi).
2. Шет елдердегi Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алудың мақсаты:
1) Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен заңды мүдделерiн қорғау;
2) Болу елдерiнiң заңдары, Қазақстан Республикасы мен болу мемлекетi қатысушы болып табылатын халықаралық шарттары, сондай-ақ халықаралық ғұрыптары ұсынған барлық құқықтарды Қазақстан Республикасы азаматтарының пайдалануына жан-жақты көмек көрсету;
3) Қазақстан Республикасы азаматтарының Қазақстан Республикасы Конституциясы мен басқа да Қазақстан Республикасының заң актiлерiн сақтауларын және олардың өз мiндеттерiн орындауларын бақылау.
3. Консулдық округ аумағында тұрақты тұрып жатқан Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке алу үшiн, Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiм бойынша Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi бекiткен Қазақстан Республикасының Консулдық алымдары тарифiне сәйкес консулдық алым өндiрiледi.

4. При регистрации консульское должностное лицо обязано информировать граждан Республики Казахстан о правилах и условиях пребывания в стране и необходимости соблюдения ее законов.
2. Постановка на воинский учет граждан
Республики Казахстан, находящихся за границей
5. Консул в соответствии с законодательством Республики Казахстан ведет воинский учет граждан Республики Казахстан, постоянно проживающих или временно находящихся в его консульском округе, и обеспечивает прибытие граждан Республики Казахстан (мужского пола), достигших 18-летнего возраста, в военные комиссариаты по месту их постоянного жительства в Республике Казахстан для призыва на срочную военную службу.
В графе "Особые отметки" учетных карточек (Приложение 1 2 ) на военнообязанных делается отметка "военнообязанный", а на призывников "призывник". На призывников, достигших 18-летнего возраста, составляется именной список с указанием срока и места прибытия указанных лиц в Республику Казахстан. Список в двух экземплярах два раза в год (в марте и сентябре) направляется в Департамент консульской службы Министерства иностранных дел Республики Казахстан (далее - Департамент консульской службы), который один экземпляр списка направляет в Министерство обороны Республики Казахстан.
3. Учет граждан Республики Казахстан, постоянно
проживающих за границей
Постановка на учет
6. Граждане Республики Казахстан, постоянно проживающие за границей, регистрируются в том консульском учреждении Республики Казахстан, на территории консульского округа которого они проживают.
7. При регистрации заполняется учетная карточка (Приложение 2 ). К учетной карточке прикрепляется фотография принимаемого на учет.
8. Дети до 16 лет вписываются в учетную карточку одного из родителей. По достижении 16-летнего возраста на них заполняются отдельные карточки.
9. На граждан Республики Казахстан, не достигших 16-летнего возраста и проживающих за границей без родителей, заполняются отдельные учетные карточки.
10. При изменениях в учетных данных, происшедших после регистрации, делаются соответствующие отметки и исправления в учетных карточках. При этом предыдущие записи не уничтожаются, а только зачеркиваются. Если на бланке карточки не остается места для дополнительных записей, то к старой учетной карточке прикрепляется новая.
11. При перемене фамилии заполняется новая учетная карточка. Старая карточка остается в картотеке на своем месте и на ней делается отметка: "Смотри карточку на фамилию... (указать новую фамилию)".
12. Если в паспорте регистрируемого отсутствует отметка о снятии с учета в консульском учреждении Республики Казахстан по месту его прежнего жительства, то такое лицо принимается на учет в обычном порядке, то есть с подробным заполнением учетной карточки.

4. Тiркеу кезiнде консулдық лауазымды тұлға Қазақстан Республикасының азаматтарын болу елiндегi тәртiптер мен шарттар және олардың заңдарын сақтау қажеттiлiгi туралы хабардар етедi.
2. Қазақстан Республикасының шет елдердегi
азаматтарын әскери есепке қою
5. Консул Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, оның консулдық округiнде тұрақты тұрып жатқан немесе уақытша болатын Қазақстан Республикасының азаматтарының әскери есебiн жүргiзедi және Қазақстан Республикасының 18 толған азаматтарын әскери мерзiмдi қызметке шақыру үшiн олардың Қазақстан Республикасындағы тұрақты тұратын жерi бойынша әскери комиссариатқа келуiн қамтамасыз етедi.
Есеп алу кәртiшкелерiндегi ( 1 2 Қосымша) "Ерекше белгiлер" бағанында әскери мiндеттiлерге "әскери мiндеттi", ал әскер қатарына шақырылушыларға "әскер қатарына шақырылушы" белгiсi қойылады. 18 жасқа толған әскер қатарына шақырылушыларға Қазақстан Республикасына аталған тұлғалардың келген мерзiмi мен орны көрсетiлген атаулы тiзiм жасалады. Тiзiм екi данада, жылына екi рет (наурыз және қыркүйекте) Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң Консулдық қызмет департаментiне (бұдан әрi - Консулдық қызмет департаментi) жiберiледi, ондағы тiзiмнiң бiр данасы Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiне жiберiледi.
3. Шет елдерде тұрақты тұрып жатқан Қазақстан
Республикасының азаматтарын есепке алу
6. Шет елдерде тұрақты тұрып жатқан Қазақстан Республикасының азаматтары өздерi тұратын консулдық округ аумағындағы Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерiнде тiркеледi.
7. Тiркелу кезiнде есеп кәртiшкесi толтырылады ( 2 қосымша ). Есеп кәртiшкесiне есепке алуға қабылданатын адамның фотосуретi жапсырылады.
8. 16 жасқа дейiнгi балалар ата-аналарының бiрiнiң есеп кәртiшкесiне жазылады. 16 жасқа толғанда оларға жеке кәртiшкелер толтырылады.
9. 16 жасқа толмаған және ата-анасыз шет елдерде тұрып жатқандарға жеке есеп кәртiшкесi толтырылады.
10. Тiркелгеннен кейiн есеп мәлiметтерiнде болатын өзгертулер кезiнде есеп кәртiшкелерiнде тиiстi белгiлер мен өзгертулер жасалады. Сонымен бiрге, бұрынғы жазбалар жойылмайды, тек сызылып тасталынады. Егер кәртiшке бланкiсiнде қосымша жазбалар үшiн орын қалмаса, онда ескi есеп кәртiшкесiне жаңасы жапсырылады.
11. Фамилиясын өзгерткен кезде жаңа есеп кәртiшкесi толтырылады. Ескi кәртiшке өз орнында картотекада қалады және оған ".............(жаңа фамилиясын көрсету керек) фамилиядағы кәртiшкенi қара".
12. Егер тiркелушiнiң төлқұжатында оның бұрынғы тұрған жерi бойынша Қазақстан Республикасының консулдық мекемесiнде есептен шығару белгiсi болмаса, онда бұлар әдеттегiдей тәртiппен есепке қабылданады.

13. При регистрации в паспорте делается отметка: "Принят на учет в... (наименование консульского учреждения Республики Казахстан и его местонахождение)", дата и подпись лица, принявшего на учет ( Приложение 3 ).
14. Отметка "Принят на учет в..." ставится только при наличии в паспорте записи органов внутренних дел или консульских учреждений Республики Казахстан, разрешающей постоянное жительство в стране пребывания и дает право его владельцу на свободный въезд и выезд из Республики Казахстан.
15. Учетные карточки хранятся в алфавитном порядке в картотеке принятых на учет по разделу "Постоянно проживающие граждане Республики Казахстан".
Снятие с учета
16. При снятии с учета в учетной карточке производится запись. В паспорте делается отметка: "Снят с учета... (наименование консульского учреждения Республики Казахстан и его местонахождение) в связи с... (указывается причина)", дата и подпись лица, производящего запись (Приложение 4).
17. Учетные карточки лиц, снятых с учета, перекладываются в картотеку снятых с учета по разделу "Постоянно проживающие граждане Республики Казахстан" с пометками о дате и причине снятия с учета.
18. Учетные карточки снятых с учета хранятся два года и затем уничтожаются с оформлением соответствующего акта.
4. Учет граждан Республики Казахстан, временно
находящихся за границей
Постановка на учет
19. Граждане Республики Казахстан, выехавшие за границу в командировки, на учебу или по частным делам (сроком более 6 месяцев) после снятия с воинского учета для военнообязанных запаса, а для призывников (с 18 до 27 лет), если им предоставлена отсрочка от призыва в соответствии с Законом Республики Казахстан "О всеобщей воинской обязанности и военной службе", по предъявлению свидетельства о приписке с отметкой о предоставлении отсрочки, заверенной подписью военного комиссара района (города) по месту жительства и гербовой печатью, регистрируются в консульском учреждении Республики Казахстан, на территории консульского округа которого проживает лицо их пригласившее или находится организация, где они работают или учатся. Регистрация указанной категории граждан производится без проставления каких-либо отметок в паспортах на срок разрешения или действия визы страны пребывания. При регистрации заполняется учетная карточка (Приложение 1).
20. Граждане Республики Казахстан, временно находящиеся за границей сроком до шести месяцев (в том числе члены делегаций), учитываются в консульских учреждениях Республики Казахстан по журналам (Приложение 5). Порядок ведения журнала определяется Департаментом консульской службы.

13. Тiркеу кезiнде төлқұжатта "............ (Қазақстан Республикасы консулдық мекемелерiнiң атауы және оның тұрған жерi) есепке қабылданды" деген белгi жасалынады, күнi, және есепке қабылдаған тұлғаның қолы қойылады ( 3 қосымша ).
14. "............есепке қабылданды" белгiсi, төлқұжатта болу елiнде тұрақты тұруға рұқсат еткен Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдары немесе консулдық мекемелерiнiң жазбасы бар болған кезде ғана қойылады және Қазақстан Республикасына еркiн кiруге және шығуға құқық бередi.
15. Есеп кәртiшкелерi "Тұрақты тұрып жатқан Қазақстан Республикасының азаматтары" бөлiмi бойынша есепке қабылданған картотекада алфавиттiк тәртiпте сақталады.
Есептен шығару
16. Есептен шығару кезiнде есеп кәртiшкесiне жазба жүргiзiледi. Төлқұжатта: ".......байланысты......... (Қазақстан Республикасы консулдық мекемелерiнiң атауы және оның тұрған жерi) есептен шығарылды" деген белгi жасалып, күнi және жазба жүргiзген тұлғаның қолы қойылады ( 4 қосымша ).
17. Есептен шығарылған тұлғалардың есеп кәртiшкелерi есептен шығарылудың себебi және күнi туралы белгiсiмен "Тұрақты тұрып жатқан Қазақстан Республикасының азаматтары" бөлiмi бойынша есептен шығарылғандар картотекасына қайта салынады.
18. Есептен шығарылғандардың есеп кәртiшкелерi екi жыл сақталады және содан кейiн тиiстi актi ресiмделумен жойылады.
4. Шет елдерде уақытша жүрген Қазақстан Республикасының
азаматтарын есепке алу
19. Запастағы әскери мiндеттiлер үшiн әскери есептен шығарылғаннан кейiн, шет елдерге iссапарларға, оқуға немесе жеке шаруасы бойынша (6 ай мерзiмге дейiн) кеткен Қазақстан Республикасының азаматтары, ал әскер қатарына шақырылғандар үшiн (18 ден 27 жасқа дейiн), егер тұратын жерi бойынша аудандық әскери комиссарының қол қоюымен және гербтiк мөрмен расталған мерзiмiн кейiнге қалдыру туралы белгiмен тiркелу туралы куәлiгiн көрсетуi бойынша, "Жалпыға бiрдей әскери мiндеттер мен әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының заңына сәйкес оларды әскер қатарына шақыру кейiнге қалдырылған болса, олар жұмыс iстейтiн немесе оқитын ұйымның орналасқан немесе оларды шақырушы тұлғалар тұратын консулдық округ аумағындағы Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерiнде тiркеледi. Аталған санаттағы азаматтарды тiркеу құжаттарда болу елдерi визаларының жарамдылығына немесе рұқсат мерзiмiне қандай да бiр белгiлер қоймай-ақ жүргiзiледi. Тiркеу кезiнде есеп кәртiшкесi толтырылады. (1 қосымша)
20. Алты айға дейiнгi мерзiмде (оның iшiнде делегация мүшелерi) шет елдерде уақытша жүрген Қазақстан Республикасының азаматтары Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерiнде журнал бойынша ескерiледi ( 5 қосымша ). Журналды жүргiзу тәртiбiн Консулдық қызмет департаментi айқындайды.

21. Дипломатические курьеры, туристы и граждане Республики Казахстан, находящиеся в служебной командировке, проезжающие через страну транзитом, регистрации не подлежат.
Снятие с учета
22. При снятии с учета в учетной карточке ставится отметка о снятии с учета.
Учетная карточка перекладывается в картотеку снятых с учета по разделу "Граждане Республики Казахстан, временно находившиеся за границей".
23. Учетные карточки снятых с учета хранятся в картотеке два года и затем уничтожаются без составления акта.
5. Отчетность консульских учреждений
Республики Казахстан по вопросам учета казахстанских
граждан, находящихся за границей
24. Консульские учреждения Республики Казахстан обязаны каждое полугодие представлять в Департамент консульской службы сведения по учету граждан Республики Казахстан, состоящих на консульском учете.
Приложение 1
________________________________________________________________
(наименование консульского учреждения, принявшего на учет)
УЧЕТНАЯ КАРТОЧКА
ГРАЖДАН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН,
ВРЕМЕННО НАХОДЯЩИХСЯ ЗА ГРАНИЦЕЙ
Место
для
фотогр.
1. Фамилия, имя, отчество ___________________________________________
2. Дата и место рождения ____________________________________________
3. N паспорта, кем и когда выдан_____________________________________
4. Срок действия паспорта и отметки о продлении _____________________
5. Лица, внесенные в паспорт_________________________________________
6. Срок разрешения или действия визы страны пребывания
_____________________________________________________________________
7. Цель приезда:_____________________________________________________
8. Место работы, учебы, стажировки и т.д.____________________________
9. Адрес местожительства и
номер телефона____________________________________________________
10. Адрес постоянного местожительства
в Республике Казахстан___________________________________________
11. Особые отметки___________________________________________________
Подпись_______________________
"_____" ________________2000 г.
Приложение 2
_____________________________________________________________
(наименование консульского учреждения, принявшего на учет)
УЧЕТНАЯ КАРТОЧКА
ГРАЖДАН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН,
ПОСТОЯННО ПРОЖИВАЮЩИХ ЗА ГРАНИЦЕЙ
Место
для
фотогр.

21. Ел арқылы транзитпен өтетiн, қызметтiк iссапарларда жүрген Қазақстан Республикасының дипломатиялық курьерлерiн, туристерi мен азаматтарын тiркеуге жатпайды.
Есептен шығару
22. Есептен шығару кезiнде есеп кәртiшкесiнде есептен шығарылғаны туралы белгi қойылады. Есеп қәртiшкесi "Шет елдерде уақытша жүрген Қазақстан Республикасының азаматтары" бөлiмi бойынша есептен шығарылғандар картотекасына ауыстырылып салынады.
23. Есептен шығарылғандардың есеп кәртiшкесi картотекада екi жыл сақталады және одан кейiн акт жасалмай-ақ жойылады.
5. Шет елдердегі қазақстандық азаматтарды
есепке алу мәселелерi жөнiндегi Қазақстан Республикасы
консулдық мекемелерiнiң есебi
24. Қазақстан Республикасының консулдық мекемелерi консулдық есепте тұрған Қазақстан Республикасы азаматтарының есебi бойынша мәлiметтерді Консулдық қызмет департаментiне әр жарты жыл сайын беріп тұруға міндеттi.
1-қосымша
_______________________________________________________________ (ЕСЕПКЕ ҚАБЫЛДАҒАН, КОНСУЛДЫҚ МЕКЕМЕНІҢ АТАУЫ)
ШЕТ ЕЛДЕРДЕ УАҚЫТША ЖҮРГЕН ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ
АЗАМАТТАРЫНЫҢ ЕСЕП КӘРТІШКЕСІ _______________________________________________________________
1. Фамилиясы, аты-жөнi, әкесiнiң аты _______________________________________________________________
2. Туған жерi және күнi _______________________________________________________________
3. Төлқұжаттың N, қашан және кiм бердi _______________________________________________________________
4. Төлқұжаттың жарамды мерзiмi және ұзарту туралы белгiлер _______________________________________________________________
5. Төлқұжатқа енгiзiлген тұлғалар _______________________________________________________________
6. Болу елдерi визаларының жарамдылығы немесе рұқсат мерзiмi _______________________________________________________________
7. Сапардың мақсаты: ________________________________________________________________
8. Жұмыс, оқу, сынақ мерзiмiн өткiзу және т.б. орны ________________________________________________________________
9. Тұратын жерiнiң мекен-жайы және телефон нөмiрi ________________________________________________________________
10. Қазақстан Республикасындағы тұрақты тұратын мекен-жайы ________________________________________________________________
11. Ерекше белгiлер
Қолы___________ 2000 жылғы ______________
2 қосымша
_______________________________________________________________ (ЕСЕПКЕ ҚАБЫЛДАҒАН, КОНСУЛДЫҚ МЕКЕМЕНІҢ АТАУЫ)
ШЕТ ЕЛДЕРДЕ ТҰРАҚТЫ ТҰРЫП ЖАТҚАН ҚАЗАҚСТАН
РЕСПУБЛИКАСЫ АЗАМАТТАРЫНЫҢ ЕСЕП КӘРТІШКЕСІ _______________________________________________________________

1. Фамилия, имя, отчество (если меняли фамилию, имя, то перечислить
все фамилии, которыми пользовались)______________________________
2. Дата рождения_____________________________________________________
3. Место рождения____________________________________________________
4. Национальность____________________________________________________
5. Образование и специальность, когда и какое учебное заведение
окончил __________________________________________________________
6. Дата и цель выезда за границу_____________________________________
7. Адрес прежнего местожительства в Республике Казахстан
__________________________________________________________________
8. Адрес местожительства за границей и номер телефона
__________________________________________________________________
9. Место работы и занимаемая должность_______________________________
10. Имеет ли родственников в Казахстане, их фамилии и адреса
__________________________________________________________________
11. N паспорта, кем и когда выдан, срок
__________________________________________________________________
12. Лица, внесенные в паспорт________________________________________
13. Отметки о продлении и замене паспорта
__________________________________________________________________
14. Копии документов, выданных местными властями
__________________________________________________________________
15. Отметки о поездках в Республику Казахстан
__________________________________________________________________
16. Особые отметки___________________________________________________
Подпись _______________________ "____"__________________2000 г.
Приложение 3
Принят на учет в____________________________________________________
(наименование консульского учреждения Республики Казахстан)
"______"___________________________ 2000 г.
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество и должность консульского должностного лица)
Приложение 4
Снят с учета _______________________________________________________
(наименование консульского учреждения Республики Казахстан)
в связи с __________________________________________________________
(указывается причина)
"______"________________________ 2000 г.
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество консульского должностного лица)
Приложение 5
ФОРМА ЖУРНАЛА ПО УЧЕТУ ГРАЖДАН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
ПРИБЫВШИХ В_______________________________ В КОМАНДИРОВКУ
ИЛИ ПО ЧАСТНЫМ ДЕЛАМ
___________________________________________________________________________
N п/п! Дата ! Ф.И.О. ! Дата и !N паспор! Срок !Лица, вне!Срок разре-
!обращения! ! место !та, кем !действия !сенные в !шения или
! ! !рождения!и когда !паспорта ! паспорт !действия
! ! ! ! выдан !и отметки! !визы страны
! ! ! ! !о продле-! !пребывания
! ! ! ! !нии ! !
---------------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7 ! 8
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы:
__________________________________________
Цель !Место ра-! Адрес ! Адрес !Примеча-!
приез!боты, уче!местожи-!постоян-! ния !
да !бы, стажи!тельства!ного мес! !
!ровки и !и номер !та жи- ! !
!т.д. !телефона!тельства! !
!Номер ! !в РК ! !
!телефона ! ! ! !
------------------------------------------!
9 ! 10 ! 11 ! 12 ! 13 !
-------------------------------------------

1. Фамилиясы, аты-жөні, әкесінің аты (егер фамилияңызды, аты- жөніңізді ауыстырсаңыз, пайдаланған барлық фамилияларыңызды атаңыз) _______________________________________________________________
2. Туған күні _______________________________________________________________
3. Туған жері _______________________________________________________________
4. Ұлты _______________________________________________________________
5. Білімі мен мамандығы, қашан және қандай оқу орнын бітірдіңіз _______________________________________________________________
6. Шетелге шығудың мақсаты және күні _______________________________________________________________
7. Қазақстан Республикасындағы бұрынғы тұрған мекен-жайы _______________________________________________________________
8. Шет елде тұратын жерінің мекен-жайы мен телефон нөмірі _______________________________________________________________
9. Жұмыс орны және лауазым _______________________________________________________________
10. Қазақстанда туыстарыңыз бар ма, бар болса олардың фамилиялары
мен мекен-жайлары _______________________________________________________________
11. Төлқұжаттың N, қашан және кім берді, мерзімі _______________________________________________________________
12. Төлқұжатқа енгізілген тұлғалар _______________________________________________________________
13. Ұзарту және төлқұжатты ауыстыру туралы белгілер _______________________________________________________________
14. Жергілікті билік органдары берген құжаттардың көшірмелері _______________________________________________________________
15. Қазақстан Республикасына сапарлары туралы белгілер
16. Ерекше белгілер _______________________________________________________________
Қолы____________ 2000 жылғы____________
3 қосымша
2000 жылғы ________________________________
________________________________________________ есепке қабылданды
(Қазақстан Республикасы консулдық мекемесінің атауы) _________________________________________________________________ (консулдық лауазымды тұлғаның лауазымы фамилиясы, аты-жөні, әкесінің аты)
4 қосымша
2000 жылғы ______________________________ ______________________________________________________байланысты
(себебі көрсетіледі)
______________________________________________ есептен шығарылды
(Қазақстан Республикасы консулдық мекемесінің атауы)
________________________________________________________________
(консулдық лауазымды тұлғаның фамилиясы, аты- жөні, әкесінің аты)
5 қосымша
ІССАПАРҒА НЕМЕСЕ ЖЕКЕ ІСТЕРІ БОЙЫНША
____________________________КЕЛГЕН ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ
АЗАМАТТАРЫН ЕСЕПКЕ АЛУ ЖӨНІНДЕГІ ЖУРНАЛ НЫСАНЫ ___________________________________________________________________________ N р/с Өтініш Фамилиясы Туған күні Төлқұжаттың Төлқұжаттың білдірген аты-жөні, және туған N қашан жарамды күні әкесінің жері және кім мерзімі және аты берген ұзарту туралы белгілер ___________________________________________________________________________ 1 2 3 4 5 6 ___________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________________ Төлқұжатқа Болу Сапардың Жұмыс, Тұратын ҚР-дағы Ескерту Енгізілген елдері мақсаты оқу, жерінің тұрақты тұлғалар жарамды сынақ мекен-жайы тұратын визалары мерзімін және жерінің ның өткізу телефон мекен-жайы немесе және т.б. нөмірі рұқсат орны. мерзімі Телефон нөмірі ___________________________________________________________________________ 7 8 9 10 11 12 13 ___________________________________________________________________________