О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641 "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы"
Решение акима Кызылординской области от 4 декабря 2000 года № 366. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 25 декабря 2000 года № 505. Прекращено действие в связи с истечением срока
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года № 1641 "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы", принятого во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 20 апреля 2000 года № 377 "О мерах по совершенствованию системы борьбы с преступностью и коррупцией" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемую Программу борьбы с преступностью в Кызылординской области на 2001-2002 годы (далее-Программа).
2. Акимам районов и гор.Кызылорды, руководителям областных учреждений, организаций, ответственных за выполнение мероприятий, предусмотренных Программой, не реже двух раз в год (15.07., 15.01.) представлять отчеты акиму области об их исполнении.
3. Рекомендовать областной прокуратуре (Аскаров Б.А.), областному департаменту Комитета национальной безопасности (Орумбаев С.Т.), транспортной прокуратуре (Жанузаков Ж.У.) представлять акиму области в те же сроки информацию об исполнении мероприятий, предусмотренных Программой.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Еримбетова Н.К. и отдел государственно-правовой работы аппарата акима области (Бакиров А.Б.).
С. НУРГИСАЕВ

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы № 1641 "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған Бағдарламасы туралы" қаулысын жүзеге асыру туралы
Қызылорда облысы әкiмiнің 2000 жылғы 4 желтоқсандағы № 366 шешімі. Қызылорда облысының Әдiлет басқармасында 2001 жылғы 25 желтоқсанда № 505 болып тiркелдi. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 20 сәуірдегі № 377 "Қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес жүйесін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы Жарлығын орындауға негізделіп қабылданған Республика Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы № 1641 "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" қаулысын жүзеге асыру мақсатында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қызылорда облысында қылмысқа қарсы күрестің 2001-2002 жылдарға арналған Бағдарламасы (бұдан әрі — Бағдарлама) бекітілсін.
2. Аудандар мен Қызылорда қаласының әкімдері, облыстық мекеме, ұйым басшылары, бағдарламадағы іс-шаралардың орындалуына жауапты ретінде олардың орындалуы жайлы жылына екі рет (15.07., 15.01.) облыс әкіміне есеп берсін.
3. Облыстық прокуратураға (Б.Асқаров), Ұлттық Қауіпсіздік комитетінің облыстық департаментіне (С.Орымбаев), көлік прокуратурасына (Ж.Жанұзақов) бағдарламадағы іс-шаралардың орындалуы туралы ақпаратты облыс әкіміне сол мерзімде беру ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау облыс әкімінің орынбасары Н.Ерімбетовке және облыс әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөліміне (Ә.Бәкіров) жүктелсін.
С. НҰРҒИСАЕВ