Об изменении подчиненности села Сольветка города Аксу
Решение Павлодарского областного Маслихата и акима Павлодарской области (VII сессия, II созыв) от 22 сентября 2000 года Зарегистрировано управлением юстиции 1 марта 2001 г. за N 581
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании материалов, представленных Аксуским городским маслихатом и акимом города Аксу, РЕШИЛИ:
1. Передать село Сольветка из административного и территориального подчинения поселка Калкаман города Аксу в административное и территориальное подчинение села Евгеньевка города Аксу. 2. Изменить границы: села Евгеньевка, включив территорию села Сольветка; поселка Калкаман, исключив территорию села Сольветка. 3. Образовать Евгеньевский сельский округ с населенными пунктами Евгеньевка и Сольветка, с центром в селе Евгеньевка. 4. Внести данное решение в Правительство Республики Казахстан. Председатель сессии Аким областного маслихата Павлодарской области В. Яук Г. Жакиянов Секретарь областного Маслихата Т. Айтказин исп. А.Татарков В.Подолян

Ақсу қаласы Сольветка селосының бағыныштылығын өзгерту туралы
Павлодар облыстық мәслихаты мен Павлодар облысы әкiмiнiң шешiмi (II сайланған VII сессия) 2000 жылғы 22 қыркүйектегі Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 1 наурызда N 581 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 11 бабына сәйкес және Ақсу қалалық мәслихаты мен Ақсу қаласының әкiмi берген материалдардың негiзiнде ШЕШIМ ЕТЕМIЗ:
1. Сольветка селосы Ақсу қаласы Қалқаман кентiнiң әкiмшiлiк және
аумақтық бағыныштылығынан Ақсу қаласының Евгеньевка селосының әкiмшiлiк
және аумақтық бағыныштылығына берiлсiн.
2. Мыналардың:
Сольветка селосының аумағы қосылып, Евгеньевка селосының шекарасы;
Сольветка селосының аумағы алынып, Қалқаман кентiнiң шекарасы
өзгертiлсiн.
3. Евгеньевка селосы орталық болып, құрамында Евгеньевка және
Сольветка елдi мекендерi кiретiн Евгеньевка селолық округi құрылсын.
4. Осы шешiм Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзiлсiн.
Облыстық мәслихат          Павлодар облысының әкiмi
сессиясының төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
оқығандар: А.Татарков
В.Подолян