О включении статьи расходов бюджета города Алматы на 2000 год на обслуживание долга по облигационному займу города Алматы в перечень защищенных (несеквестрируемых) статей и выделению отдельной строкой расходов по данному займу
Решение IV-й сессии Алматинского городского маслихата II-го созыва от 10 марта 2000 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 24 марта 2000 года № 108. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 29 июля 2004 года
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского маслихата II созыва от 29.07.2004.
В соответствии с законом Республики Казахстан «О бюджетной системе», постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении Временного порядка выпуска облигаций местного исполнительного органа города Алматы» в целях недопущения секвестирования бюджета города Алматы на 2000 год по статье «Обслуживание облигационного займа и погашение эмиссии облигаций», в соответствии с рекомендациями Национальной комиссии по ценным бумагам Республики Казахстан и представлением акима города Алматы, Алматинский городской Маслихат II-го созыва
РЕШИЛ:
Включить статью расходов на обслуживание облигационного займа и погашение эмиссии облигаций города Алматы в объеме 400 (четыреста) миллионов тенге в перечень защищенных (несеквестируемых) статей.
Председатель
IV-й сессии Алматинского
городского Маслихата
ІІ-го созыва                   А.Байсарина
Секретарь
Алматинского городского
Маслихата ІІ-го созыва        Ж.Турегельдинов

Алматы қаласының облигациялық займ бойынша қарызына қызмет көрсетуге арналған Алматы қаласының 2000 жылғы бюджетінің шығыстар бабын қорғалған (қысқартылмайтын) баптар тізбесіне енгізу және осы займ бойынша шығыстарды жеке жолмен бөліп көрсету туралы
Алматы қалалық Мәслихатының IІ сайланған ІV сессиясының 2000 жылғы 10 наурыздағы шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 2000 жылғы 5 наурызда N 108 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Бюджет жүйесі туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Алматы қаласының жергілікті атқару органының облигацияларын шығарудың Уақытша тәртібін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес, "Облигациялық займ қызметін көрсету және облигациялар эмиссиясын өтеу" бабы бойынша 2000 жылы Алматы қаласының бюджетін қысқартуға жол бермеу мақсатында, Қазақстан Республикасының Құны қағаздар жөніндегі Үлттық комиссиясының ұсыныстары негізінде екінші сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
400 (төрт жүз) миллион теңге көлеміндегі облигациялық займға қызмег көрсетуге және Алматы қаласының облигациялар эмиссиясын өтеуге арналган шыгыстар бабы қорғалған (қысқартылмайтын) баптар тізбесіне енгізілсін.
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихаты ІҮ сессиясының төрайымы       А.Байсарина
ІІ-сайланған Алматы қалалық
Мәслихатының хатшысы                    Ж.Төрегелдинов