О внесении изменений N 36 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 января 2001 года N 6 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 февраля 2001 года за N 1384
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
программы "128 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
129 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области, городов Астаны и Алматы" изложить в следующей редакции:
"96 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа района (города)
97 Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям
судов за счет средств резерва местного исполнительного органа области,
городов Астаны и Алматы";
строку "16.1.105.57 Погашение долга местного исполнительного органа
района (города)" изложить в следующей редакции:
"16.1.105.39 Погашение долга местного исполнительного органа района
(города)".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Е. Бахмутова) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 36 өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 8 қаңтардағы N 6 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 7 ақпанда тіркелді. N 1384
1. "Бiрыңғай бюджеттiк сыныптаманы бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ бұйрығына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiнде:
"128 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдары резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
129 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау" бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын: № "96 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдары резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау
97 Облыстың, Астана және Алматы қалаларының жергiлiктi атқарушы органы резервiнiң қаражаты есебiнен соттардың шешiмдерi бойынша жергiлiктi атқарушы органдардың мiндеттемелерiн орындау";
"16.1.105.57 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы
органдарының борышын өтеу" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"16.1.105.39 Аудандардың (қалалардың) жергiлiктi атқарушы
органдарының борышын өтеу";
2. Заң қызметi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет (Е. Бахмутова)
департаменттерi осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.