О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 марта 2001 года N 123. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 апреля 2001 года N 1478. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 7.07.2006г. N 242
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
"Приказываю:
1. Признать утративщими силу некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
Приложение
к приказу Министра финансов РК
от 7 июля 2006 года N 242
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 марта 2001 года N 123 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248"..."
------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 24 мая 2000 года N 248  V001174_  "Об утверждении Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий" следующие изменения и дополнения:
в Инструкции по составлению сметы расходов государственных казенных предприятий, утвержденной указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"По строке 010 отражается общая сумма доходов, которая включает в себя поступление денег от осуществления хозяйственной деятельности на планируемый год и остатки денег на начало года (строка 011 + строка 012);
дополнить пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
"5-1. По строке 011 отражается остаток денег на начало года с выделением остатка денег, полученных из республиканского или местных бюджетов на выполнение государственного заказа, т.е. остаток денег, которые остались неиспользованными в конце прошлого финансового года в пределах запланированного дохода";
"5-2. По строке 012 отражается поступление денег от осуществления хозяйственной деятельности с выделением денег, получаемых из республиканского или местных бюджетов на выполнение государственного заказа с учетом налога на добавленную стоимость";
в пункте 6 после слов "по строке 020" дополнить словами "(суммы строк 030-260)";
в пункте 13 после слов "доходов Предприятия" дополнить словами "непокрытых расходов прошлого года, в случае если в смете расходов Предприятия на планируемый год предусматривается погашение непокрытых расходов прошлого года (в том числе по выполнению государственного заказа),";
приложение "Смета расходов государственного казенного предприятия на_____год" изложить в редакции согласно приложению.

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігiнiң 24 мамыр 2000 жылғы N 248 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрiнiң 2001 жылғы 11 наурыздағы N 123 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2001 жылғы 24 сәуiрде тіркелді. Тіркеу нөмірі 1478. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығымен
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің
2006 жылғы 7 шілдедегі N 242 бұйрығынан
үзінді:
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын.
2. Мемлекеттiк бюджеттiң атқарылуын талдау және әдiснамасы департаментi (А.Н.Қалиева) бiр апта мерзiмде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне жiберсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қаржы вице-министрi Ә.А. Смайыловқа жүктелсiн.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрiнiң
2006 жылғы 7 шілдедегі
N 242 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзiмi
1. ...
2. "Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорындар шығыстарының сметаларын жасау жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2000 жылғы 24 мамырдағы N 248 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2001 жылғы 11 наурыздағы N 123 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық кесiмдердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1478 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге мемлекеттiк органдардың нормативтiк құқықтық кесiмдерi бюллетенiнiң 2001 ж. N 24, 242-құжатында жарияланған);
5. ...
---------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 24 мамыр 2000 жылғы N 248  V001174_  "Мемлекеттiк қазыналық кәсiпорынның шығыстар сметасын жасау жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген мемлекеттiк қазыналық кәсiпорынның шығыстар сметасын жасау жөнiндегi Нұсқаулықта:
пункт 5 келесi редакцияда жазылсын:
"010 жол бойынша, жоспарлы жылдағы шаруашылық қызмет көрсетуден түсетiн ақшалар мен жылдың басында қалған ақшалардың жиынтығынан тұратын кiрiстердiң жалпы сомасы көрсетiледi (011 жол + 012 жол)";
келесi мағынадағы 5-1, 5-2 пункттермен толықтырылсын:
"5-1. 011 жол бойынша, республикалық және жергiлiктi бюджеттерден мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде алынған ақшалар қалдығы бөлiп көрсетiлген жыл басындағы ақша қалдығы, яғни өткен қаржы жылының соңындағы жоспарланған кiрiс шеңберiнде пайдаланылмаған ақшалар қалдығы көрсетiледi";
"5-2. 012 жол бойынша, республикалық және жергiлiктi бюджеттерден мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде алынған ақшалар бөлiп көрсетiлген, шаруашылық қызметтi жүзеге асырудан түскен ақшалар көрсетiледi қосылған құнға салықты есепке ала отырып";
6 пунктте "020 жол бойынша" деген сөздерден кейiн "030 - 260
жолдардың сомасы)" деген сөздермен толықтырылсын;
13 пунктте "Кәсiпорын кiрiстерi" деген сөздерден кейiн ",егер
Кәсiпорынның жоспарлы жылдағы шығыстар сметасында өткен жылдың жабылмаған
шығындарын өтеу қарастырылса, өткен жылдағы жабылмаған шығындарды жабу
(сонымен қатар мемлекеттiк тапсырысты орындау бойынша),";
" _______ жылға арналған мемлекеттiк қазыналық кәсiпорынның
шығыстар сметасы" қосымшасы қосымшадағы редакцияға сәйкес жазылсын.

2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение к приказу
Министерства финансов
Республики Казахстан
от ______________N_______
Утверждаю смету расходов в сумме
________________________________
________________________________
в том числе сумму государственного
заказа
__________________________________
__________________________________
(должность, Ф.И.О. Руководителя
уполн. органа)
"__"________________г.
М.П.
Смета расходов государственного казенного
предприятия на_____________ год
Наименование ГКП_________________________________________
Вид деятельности ГКП_____________________________________
Уполномоченный орган_____________________________________
Единица измерения в тыс. тенге
___________________________________________________________________________
Показатель       ! N   ! Финансовый план !в том числе финансовый
!стро-!                 !план в разрезе бюджет-
!ки   !                 !ных программ (подпрог-
!     !                 !рамм), выполняемых в
!     !                 !рамках гос. заказа
!     !                 !_______________________
!     !                 !(код и на- !(код и на-
!     !                 !именов.    !именов.
!     !                 !бюдж. прог-!бюдж. прог-
!     !                 !раммы)     !раммы)
!     !_________________!___________!___________
!     !Все-!в т.ч.!%гос.!Сум-!% гос.!Сум-!% гос.
!     !го  !гос.  !зака-!ма  !заказа!ма  !заказа
!     !    !заказ !за от!    !от об-!    !от об-
!     !    !      !обще-!    !щего  !    !щего
!     !    !      !го   !    !фин.  !    !фин.
!     !    !      !фин. !    !плана !    !плана
!     !    !      !плана!    !      !    !
___________________________!_____!____!______!_____!____!______!____!______
2                  3     4     5     6     7    8      9    10
___________________________!_____!____!______!_____!____!______!____!______
Всего доходов (011 + 012)     010
Остаток денег на начало года  011
Поступление денег от осущес-
твления хозяйственной
деятельности                  012
Всего расходов (сумма строк
030-260)                      020
Расходы, на осуществление
которых гражданско-правовые
сделки не заключаются
Заработная плата              030
Дополнительные денежные
выплаты                       040
Командировочные расходы       050
Налоги и другие обязательные
платежи в бюджет              060
в т.ч. НДС                    070
Акцизы                 080
Под. налог с юриди-
ческих лиц             090
Социальный налог       100
Судебные издержки             110
Штрафы, пени                  120
Прочие расходы                130
Расходы, на осуществление
которых гражданско-правовые
сделки заключаются
Приобретение материалов       140
Приобретение основных
средств                       150
Приобретение прочих активов   160
Коммунальные услуги           170
Электроэнергию                180
Отопление                     190
Услуги связи                  200
Транспортные услуги           210
Текущий ремонт основных
средств                       220
Капитальный ремонт основных
средств                       230
Арендная плата по основным
средствам                     240
Расходы по выплате вознаг-
раждений (интересов) по
кредитам                      250
Прочие расходы                260
Чистый доход (убыток)(строка
010 - строка 020)             270
Руководитель предприятия_______________________________
Руководитель финансовой службы_________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Абрамова Т.М.)

2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап күшiне енедi.
Министр
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрiнiң
2001 жылғы 11 наурыздағы
N 123 бұйрығына қосымша
________________________
________________________
сомасында, оның ішінде
мемлекеттік тапсырыс
сомасында шығыстар сомасын
бекітемін
________________________
Уәкілетті орган басшысының
фамилиясы, аты-жөні,
лауазымды қызметі
" _____ " ______________ ж.
М.О.
____ жылға арналған мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның шығыстар сметасы
МҚК атауы _______________________________________________
МҚК қызмет түрі _________________________________________
Уәкілетті орган _________________________________________
Мың теңгедегі өлшем бірлігі
________________________________________________________________________
Көрсеткіш !Жол. !             Қаржы жылы      мемлекеттік тапсырыс шең.
!дар  !                             берінде орындалатын бюд.
!     !                             жеттік бағдарлама (кіші
!     !                             бағдарлама) бойынша оның
!     !                             ішінде қаржы жылы
!     !                             ------------------------
!     !                             (бюдж. бағ-ң!(бюдж. бағ-ң
!     !                             атауы және  !атауы және
!     !                             коды)       !коды)
!     !------------------------------------------------------
!     !Барлығы!оның іш. !жалпы қаржы!Со. !жалпы !Со. !жалпы
!     !       !мем. тап.!жылынан    !масы!қаржы !масы!қаржы
!     !       !         !мем.тап.%  !    !жылы. !    !жылынан
!     !       !         !           !    !нан   !    !мем. тап.
!     !       !         !           !    !мем.  !    !%
!     !       !         !           !    !тап. %!    !
____________!_____!_______!_________!___________!____!___________________
2    !  3  !   4   !    5    !     6     !  7 !   8  !  9 !  10
____________!_____!_______!_________!___________!____!______!____!_______
Барлық
кірістер      010
Жыл басында.
ғы ақша
қалдығы       011
Шаруашылық
қызметті жү.
зеге асырудан
түскен ақша.
лар           012
Барлық шығыс.
тар           020
Жүзеге асырылуына
азаматтық-құқықтық
мәмілелер жасалмайтын
шығыстар
Жалақы        030
Қосымша ақша
төлемдері     040
Іссапар шығыс.
тары          050
Салықтар және
бюджетке бас.
қа міндетті
төлемдер      060
оның ішінде:
ҚҚС         070
Акциздер    080
заңды тұлға.
дан табыс
салығы      090
Әлеуметтік
салық       100
Соттық төлем.
дер           110
Айыппұл, өсім 120
Өзге шығыстар 130
Жүзеге асырылуына
азаматтық-құқықтық
мәмілелер жасалмайтын
шығыстар
Материалдарды
сатып алу     140
Негізгі құрал-
жабдықтарды
сатып алу     150
Өзге активтерді
сатып алу     160
Коммуналды
қызметтер     170
Электрэнергия 180
Жылу          190
Байланыс қыз.
меті          200
Көлік қызметі 210
Негізгі құрал-
жабдықтарды
ағымдағы жөн.
деу           220
Негізгі құрал-
жабдықтарды
күрделі жөн.
деу           230
Негізгі құрал.
дар бойынша жал.
герлік ақы    240
Несие бойынша
сыйақылар (мүд.
делер) төлеу
бойынша шығыс.
тар           250
Өзге де шығыс.
тар           260
Таза кіріс
(шығын)       270
Кәсіпорын жетекшісі __________________
Қаржы қызметінің жетекшісі ___________
Мамандар:
Икебаева А.Ж.
Жұманазарова А.Б.