О внесении изменения N 52 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 16 мая 2001 года N 253 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 08.06.2001 г. за N 1542
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по государственному учреждению-администратору программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" программу 46 изложить в следующей редакции:
"Организация общественных пассажирских перевозок между районами
(городами), внутри районов и населенных пунктов".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Бюджетному
департаменту (Б. Султанов) обеспечить государственную регистрацию
настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бiрыңғай бюджеттiк жiктемеге N 52 өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2001 жылғы 16 мамырдағы N 253 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 8 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1542
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Z010148_ Заңына сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 V991058_ "Бiрыңғай бюджеттiк жiктеменi бекiту туралы" бұйрығына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетiлген бұйрықпен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттiк жiктемесiне:
бюджет шығыстарының функционалдық жiктемесiне:
12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобында 1 "Автомобиль көлiгi" кiшi функциясында 274 "Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көлiктiң атқарушы органы" мемлекеттiк мекеме-бағдарлама әкiмшiсi бойынша 46 бағдарламасы мынадай мазмұнда жазылсын:
"Ауданаралық (қалааралық), аудан мен елдi мекендер iшiнде қоғамдық
жолаушылар тасымалдауды ұйымдастыру".
2. Заң қызметi департаментi (Қ. Әбдiқалықов) және Бюджет департаментi
(Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде
мемлекеттiк тiркеуден өткен күнiнен бастап күшiне енедi.
Министр
Мамандар:
Омарбекова А.Т.
Икебаева Ә.Ж.