О внесении дополнения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года N 1134
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 апреля 2001 года N 300 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.06.2001 г. за N 1553. Утратил силу - приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 25 января 2006 года N 37
Извлечение
из приказа Министра образования и науки Республики Казахстан
от 25 января 2006 года N 37
В целях приведения нормативной правовой базы в соответствие с действующим законодательством ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
3) Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 апреля 2001 года N 300 "О внесении дополнения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года N 1134" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.06.2001 г. за N 1553)...
Министр
_________________________________________________________________
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 6 декабря 2000 года N 1134  V001356_  "Об утверждении Правил о послевузовском профессиональном образовании" следующее дополнение:
в Правилах о послевузовском профессиональном образовании, утвержденных указанным приказом:
абзац шестой пункта 34 после слов "кандидатские экзамены по" дополнить словами "государственному языку".
2. Административному департаменту (Канаев С.З.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию вышеуказанного дополнения в органах юстиции.
И.о. Министра
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы N 1134 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 28 сәуірдегі N 300 бұйрығы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 23 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1553. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 37 бұйрығымен .
------------Бұйрықтан үзінді--------
Нормативтік құқықтық базаны қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылсын деп танылсын:
...
3) "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2000 жылы 6 желтоқсандағы N 1134 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2001 жылғы 28 сәуірдегі N 300 бұйрығы (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 23 маусымда N 1553 тіркелген)...
Министр
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жоғары білімнен кейінгі кәсіптік білім туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2000 жылғы 6 желтоқсандағы N 1134  бұйрығына  мына толықтыру енгізілсін:
көрсетілген бұйрығымен бекітілген жоғары оқу орнынан кейінгі кәсіптік білім беру туралы Ережедегі:
34-тармақтың алтыншы абзацы "сонымен қатар" деген сөздерден кейін "мемлекеттік тілі" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Әкімшілік департаментіне (Қанаев С.З.) белгіленген тәртіппен әділет органдарында жоғарыда көрсетілген толықтыруды мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
Министрдің
міндетін атқарушы