О внесении изменения N 59 в Единую бюджетную классификацию
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 403. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 сентября 2001 года N 1637. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
15. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 403 "О внесении изменения N 59 в Единую бюджетную классификацию" ...".
--------------------------------------------------------------------
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1093 P011093_ "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950" приказываю:
1. Внести в приказ Министерства финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующее изменение:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функц.группе 1 "Государственные услуги общего характера" в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления" по гос.учреждению - администратору программ 690 "Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан" в программе 30 "Проведение выборов" подпрограмму 34 изложить в следующей редакции:
"Проведение выборов акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел),
поселков".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики
Казахстан.

Бірыңғай бюджеттік жіктемеге N 59 өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 қыркүйектегі N 403 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрілігінде 2001 жылғы 10 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 1637. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2001 жылғы 6 қыркүйектегі N 403 "Бірыңғай бюджеттік сыныптамаға N 59 өзгеріс енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950  P001950_  қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы N 1093  P011093_  қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік жіктемені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_  бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік жіктемесінде:
бюджет шығыстарының функционалдық жіктемесінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында 1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді, атқарушы және басқа органдар" кіші функциясында 690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" мем.мекеме-бағдарлама әкімшісі бойынша 30 "Сайлаулар өткізу" бағдарламасының 34 кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ауылдық (селолық) округтердің, ауылдардың (селолардың), кенттердің әкімдерін сайлауды өткізу".
2. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б .Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Мартина Н.А.)

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Министр