О внесении дополнений и изменений в Приказ Таможенного комитета Министерства государственных доходов от 15 февраля 2001 г. N 51 "Некоторые вопросы таможенного оформления товаров и транспортных средств"
Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 12 октября 2001 года N 355. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 ноября 2001 года N 1666. Утратил силу - приказом Председателя Агентства таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
Извлечение из приказа Председателя Агентства
таможенного контроля РК от 28 сентября 2004г. N 401
"Во исполнение распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 марта 2004 года № 77-р "О мерах по совершенствованию подзаконных актов", в целях приведения нормативных правовых актов в сфере таможенного дела в соответствие с законодательными и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан, приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра государственных доходов Республики Казахстан, Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан и Председателя Агентства таможенного контроля Республики Казахстан согласно приложению...
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель
Приложение к приказу
Председателя Агентства
таможенного контроля РК
от 28 сентября 2004г. N 401
Перечень
приказов Министра государственных доходов
Республики Казахстан, Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных доходов
Республики Казахстан и Председателя Агентства
таможенного контроля Республики Казахстан,
признанных утратившими силу
1.  Приказ Председателя Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 12 октября 2001 года N 355 "О внесении дополнений и изменений в Приказ Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 г. N 51 "Некоторые вопросы таможенного оформления товаров и транспортных средств" (зарегистрированный в Министерстве юстиции Республики Казахстан за N 1666...)".
-------------------------------------------------------------------
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 июля 1995 года Z952368_  "О таможенном деле в Республике Казахстан", а также во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 19 апреля 1997 года N 3464 U973464_  "О Каспийском трубопроводном Консорциуме" приказываю:
1. Утвердить прилагаемые Дополнения и изменения в Правила таможенного оформления товаров, перемещаемых через таможенную границу Республики Казахстан трубопроводным транспортом и по линиям электропередач, утвержденные приказом Таможенного комитета Министерства государственных доходов Республики Казахстан от 15 февраля 2001 года N 51 V011441_  "Некоторые вопросы таможенного оформления товаров и транспортных средств", зарегистрированные в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 30 марта 2001 года N 1441.

Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитетінің "Тауарлар мен көлік құралдарын кедендік ресімдеудің кейбір мәселелері" туралы 2001 жылғы 15 ақпандағы N 51 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Мемлекеттік кіріс министрлігі Кеден комитеті төрағасының 2001 жылғы 12 қазандағы N 355 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 5 қарашада тіркелді. Тіркеу N 1666. Күші жойылды - ҚР Кедендік бақылау агенттігі төрағасының 2004 жылғы 28 қыркүйектегі N 401 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді----------
"Заңға тәуелдi актiлердi жетiлдiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 20 наурыздағы N 77-ө өкiмiн орындау үшiн, кеден ісі саласындағы нормативтiк құқықтық актілерді Қазақстан Республикасының заңнамалық және өзге де нормативтiк құқықтық актiлерiне сәйкес келтiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасының Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының қосымшаға сәйкес кейбiр бұйрықтарының күшi жойылды деп танылсын...
Төраға
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының және Қазақстан Республикасы Кедендiк бақылау агенттiгi төрағасының күшi жойылды деп танылған бұйрықтарының тiзбесi
1. "Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеудiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi Кеден комитетiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы N 51 бұйрығына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден комитетi төрағасының 2001 жылғы 12 қазандағы N 355 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 5 қарашада N 1666 болып тiркелген, 2003 жылы Қазақстан Республикасының орталық атқару және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық кесiмдерiнiң бюллетенiнде жарияланған, 2001 ж., N 36-37, 519-құжат)...
_________________________________
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы"  Z952368_  Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 20 шiлдедегi Заңына сәйкес, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Президентiнің "Каспий құбыр желiсi Консорциумы туралы" 1997 жылғы 19 сәуiрдегi N 3464  U973464_  Жарлығын орындау үшiн БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiліп отырған Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кірiс министрлiгі Кеден комитетiнiң 2001 жылғы 15 ақпандағы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде 2001 жылғы 30 мамырда N 1441  V011441_  болып тiркелген "Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк ресiмдеудің кейбiр мәселелерi" туралы N 51 бұйрығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы құбыр желiсi көлiгiмен және электр беру желiлерi бойынша тасымалданатын тауарларды кедендік ресiмдеудің ережесіне толықтырулар мен өзгерiстер бекiтілсiн:

2. Управлению правового обеспечения (Ансарова И.Ы.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа.
3. Пресс-службе (Омаралиев Б.) обеспечить опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Приложение
к приказу Таможенного комитета
Министерства государственных доходов
Республики Казахстан
от 12 октября 2001 г. N 355
Согласованы                                  Утверждены
Министр государственных                     приказом Таможенного
доходов Республики Казахстан                     комитета МГД РК
16 октября 2001 г.                      12 октября 2001 г. N 355
Дополнения и изменения в Правила
таможенного оформления товаров, перемещаемых
через таможенную границу Республики Казахстан
трубопроводным транспортом и по линиям электропередач
1. В пункте 8 после слов "в течение календарного месяца" дополнить словами "за исключением случаев, предусмотренных пунктом 39 настоящих Правил".
2. В пункте 11 после слов "названия календарного месяца и года" дополнить словами "за исключением случаев, предусмотренных пунктом 39 настоящих Правил".
3. В абзаце седьмом пункта 14 после слов "названия календарного месяца и года" дополнить словами "за исключением случаев, предусмотренных пунктом 39 настоящих Правил".
4. В пункте 18:
1) в абзаце первом после слов "не позднее 30 дней" дополнить словами "за исключением случаев, предусмотренных пунктом 40 настоящих Правил";
2) абзац второй исключить;
3) в абзаце четвертом после слов "Срок подачи ГТД" дополнить словами "по нефти".
5. Дополнить главой 8 следующего содержания:
"8. Таможенное оформление нефти, перемещаемой через таможенную
границу Республики Казахстан по системе магистральных
трубопроводов Каспийского трубопроводного Консорциума
38. Таможенное оформление нефти производится в зоне деятельности энергетического таможенного поста таможенного управления по Атырауской области.
39. Как одна партия декларируется нефть, перемещаемая по одному договору (контракту) в течение трех календарных месяцев, в графе 31 ГТД декларантом дополнительно делается запись: "Поставка в течение ..." с указанием названия месяцев и года.
40. Срок представления полной грузовой таможенной декларации в таможенный орган, производивший таможенное оформление нефти, заявленного в ВГТД, не должен превышать трех месяцев со дня окончания последнего месяца поставки партии нефти через таможенную границу Республики Казахстан, указанного в ВГТД.".

2. Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы (И.Ы. Аңсарова) осы бұйрықтың мемлекеттiк тiркелуiн қамтамасыз етсiн.
3. Баспасөз қызметі (Б. Омарәлиев) осы бұйрықтың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді.
Төраға
ҚР МКМ
Кеден комитетінің
2001 жылғы 12 қазандағы
N 355 бұйрығына қосымша
Келісілген                           ҚР МКМ Кеден комитетінің
Қазақстан Республикасының            2001 жылғы 12 қазандағы
Мемлекеттік кіріс министрі                N 355 бұйрығымен
16 қазан 2001 жыл                         бекітілген
Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы
құбыр желісі көлігімен және электр беру желілері бойынша
тасымалданатын тауарларды кедендік ресімдеудің ережесіне
толықтырулар мен өзгерістер
1. 8-тармақ "тауарларды" деген сөзден кейiн "осы Ереженің 39-тармағында көзделген жағдайларды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын;
2. 11-тармақ "декларант" деген сөзден кейiн "осы Ереженiң 39-тармағында көзделген жағдайларды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
3. 14-тармақтың жетiншi абзацы "декларант" деген сөзден кейiн "осы Ереженің 39-тармағында көзделген жағдайларды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын.
4. 18-тармақта:
1) бiрiншi абзацтағы "әкелiнгеннен кейiн" деген сөздерден кейiн "осы Ереженiң 40-тармағында көзделген жағдайларды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын;
2) екiншi абзац алып тасталсын;
3) төртiншi абзац "толық" деген сөздің алдында "мұнай бойынша" деген сөздермен толықтырылсын.
5. Мынадай мазмұндағы 8-тараумен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасының кедендiк шекарасы арқылы Каспий құбыр желiсi Консорциумының құбыр желiлерiнiң арналы жүйесi бойынша тасымалданатын мұнайды кедендiк ресiмдеу.
38. Мұнайды кедендiк ресiмдеу Атырау облысы бойынша кеден
басқармасының энергетикалық кеден бекетi қызметiнiң аумағында жүргiзiледi.
39. Үш күнтiзбелiк айдың iшiнде бiр шарт (келiсiм-шарт) бойынша тасымалданатын мұнай бiр топ ретiнде мәлiмденедi, ЖКД-ның 31-бағанына декларант айдың және жылдың атын көрсете отырып "...ішінде жеткізіледі" деген қосымша жазу жазады.
40. Толық жүктік кедендік декларацияны УЖКД-да мәлімделген мұнайды кедендік ресімдеуді жүргізетін кеден органына ұсыну мерзімі УЖКД-да көрсетілген Қазақстан Республикасының кедендік шекарасы арқылы мұнай тобын жеткізудің соңғы айы біткен күннен бастап үш айдан аспауы тиіс".