Об утверждении формы реестра счетов-фактур по товарам (работам, услугам), приобретенным в течение налогового периода (отчетного квартала)
Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1642. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2001 года N 1721. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608 (V022079)
Примечание РЦПИ. Приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 3 декабря 2001 года N 1642 утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 10.12.2002г. N 608.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемую форму реестра счетов-фактур по товарам (работам, услугам), приобретенным в течение налогового периода (отчетного квартала), согласно приложению N 1, и порядок заполнения формы реестра счетов-фактур по товарам (работам, услугам), приобретенным в течение налогового периода (отчетного квартала), согласно приложению N 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие с 1 января 2002 года.
Министр
Приложение N 1
к приказу Министра государственных
доходов Республики Казахстан
от 3 декабря 2001 года N 1642
Форма 307.00
Реестр счетов-фактур
по товарам (работам, услугам), приобретенным
в течение налогового периода (отчетного квартала)
Укажите номер текущей страницы: _ _ _Лист А
Прочитайте Правила составления данной формы.
Внимание! Не использовать символы +,/,%,Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, Черными или Синими чернилами, заглавными
печатными символами.
___________________________________________________________________________
Раздел. Общая информация о плательщике налога
на добавленную стоимость
1  РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      2 Ф.И.О. или наименование
плательщика НДС _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3  Свидетельство о постановке на учет по НДС _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _    Серия и номер _ _ _ _ _ _ _        Дата выдачи _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4  Период: А  Месяц _ _ Или Квартал _  В Год _ _ _ _
5  Реестр счетов-фактур (Укажите х в соответствующей ячейке):
Основной __  Дополнительный __
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)
___________________________________________________________________________
А  N    В  РНН поставщика              С  Серия и N свидетельства
о постановке на учет по
НДС поставщика
_ _ _   Итого (строка заполняется      Серия   Номер
только по итогу формы)
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _      _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
__________________________________________________________________________
Продолжение таблицы
__________________________________________________________________________
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)
___________________________________________________________________________
D  Дополнительный        Е   N счета-фактуры        F  Дата выписки
счет-фактура                                        счета-фактуры
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _
__                    _______________           _ _ _ _ _ _ _               __________________________________________________________________________
Форма 307.00
Реестр счетов-фактур
по товарам (работам, услугам), приобретенным
в течение налогового периода (отчетного квартала)
Укажите номер текущей страницы: _ _ _ Лист В
Прочитайте Правила составления данной формы.
Внимание! Не использовать символы +,/,%,Z, заполнять шариковой или
перьевой ручкой, Черными или Синими чернилами, заглавными
печатными символами.
___________________________________________________________________________
Раздел. Общая информация о плательщике налога
на добавленную стоимость
___________________________________________________________________________
1  РНН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2  Период:   А  Месяц _ _ Или Квартал __   В Год _ _ _ _
3  Реестр счетов-фактур (Укажите х в соответствующей ячейке):
Основной __  Дополнительный __
___________________________________________________________________________
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)
___________________________________________________________________________
А  N      G  Всего стоимость без НДС    H  В том числе облагаемый
оборот
млрд.    млн.  тыс.           млрд.    млн.  тыс.
_ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _        _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _       _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
__________________________________________________________________________
Продолжение таблицы __________________________________________________________________________
Раздел. Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)
___________________________________________________________________________
I   Сумма НДС
млрд.  млн.   тыс.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
__________________________________________________________________________
_____________________________                   __________________________
Не выходить за               Код              Не выходить за
ограничительную рамку          налогового    ограничительную рамку
органа
Ф.И.О. Лица ответственного за     _ _ _ _       Ф.И.О. Должностного лица,
составление Реестра   Подпись                   принявшего Реестр  Подпись
_____________________________                   __________________________
М.П.          Дата принятия _ _ _ _ _ _ _   _____  М.Ш.
Цифрами день, месяц, год
__________________________________________________________________________
Приложение N 2
к приказу Министра
государственных доходов
Республики Казахстан
от 3 декабря 2001 года N 1642
Порядок
заполнения реестра счетов-фактур
по товарам (работам, услугам), приобретенным
в течение налогового периода (отчетного квартала)

Салық кезеңi iшiнде (есептi тоқсан) алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша шот-фактуралар жасау Тiзiлiмiн жасау Ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2001 жылғы 3 желтоқсандағы N 1642 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2001 жылғы 29 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 1721. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы N 608 бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiне (Салық кодексiне) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа басқа берілiп отырған N 1 қосымшаға сәйкес салық кезеңi ішінде (есептi тоқсан) алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша шот-фактуралар жасау тiзiлім нысанын жасау және N 2 қосымшаға сәйкес салық кезеңi iшiнде (есепті тоқсан) алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша шот-фактуралар жасау тiзiлiм нысанын толтыру тәртібі бекітілсін.
2. Әдістеме департаментi осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жiберсiн.
3. Осы бұйрық мемлекеттiк тіркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1642 бұйрығына
N 1 қосымша
307.00 Нысан
Салық кезеңi iшiнде (есептi тоқсан)
ішінде сатып алынған тауарлар
(жұмыстар, қызмет көрсетулер)
бойынша шот-фактуралардың
тiзiлiмi
Ағымдағы беттің нөмірін көрсетіңіз. _ _ _ А парағы
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
____________________________________________________________________
Назар аударыңыз !, +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, Қара немесе
Көк сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, Баспа әріптермен толтырыңыз.  ____________________________________________________________________
Бөлім. Қосылған құн салығын төлеуші туралы жалпы ақпарат
____________________________________________________________________
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  2. ҚҚС төлеушінің аты-жөні_ _ _ _ _ _ _
3. ҚҚС бойынша есепке          және атау _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
қойылғаны туралы куәлік: Нөмірі және сериясы  _ _ _ _ _ _ _ _ __
Берілген күні _ _ _ _ _ _
4. Кезеңі: А Ай _ _ Немесе Тоқсан __  В  _ _  _ жылы__
5. Шот-фактураның тізілімі (тиісті | Х | тор көзде көрсетіңіз):
__          __                   __
Негізгі  |__|        |__|        Қосымша  |__|
____________________________________________________________________
Бөлім. Сатып алынған тауар (жұмыс, қызмет көрсету)
бойынша ҚҚС сомасы
____________________________________________________________________
А N B Жеткізушінің СТН C Жеткізушінің ҚҚС D Қосымша E Шот-фак.F Шот
бойынша есепке     шот-      тураның  фак.
қою туралы куәлі.  фактура    N       тура
гінің сериясы                        жазыл.
мен нөмірі                            ған
күн
___ __________________  __________________ _________ _________ ____
_ _ _ Жиынтығы (жол нысан.  Сериясы  Нөмірі
ның жиынтығы бойынша
ҒАНА толтырылады)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __ ___________ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  __  __________ _ _ _
_____________________________
300/1106000100/01.01.2002/001
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттiк кiрiс Министрiнiң
2001 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1642 бұйрығына
N 1 қосымша
Қазақстан Республикасы  307.00 Нысан
Салық кезеңi iшiнде (есептi тоқсан)
ішінде сатып алынған тауарлар
(жұмыстар, қызмет көрсетулер)
бойынша шот-фактуралардың
тiзiлiмi
Ағымдағы беттің нөмірін көрсетіңіз. _ _ _ В парағы
____________________________________________________________________
Осы нысанды жасау ережесін оқыңыз.
____________________________________________________________________
Назар аударыңыз !, +, /, %, Z белгілерін пайдаланбаңыз, Қара немесе
Көк сиялы қаламмен немесе қаламұшпен, Баспа әріптермен толтырыңыз.
____________________________________________________________________
Бөлім. Қосылған құн салығын төлеуші туралы жалпы ақпарат
____________________________________________________________________
1. СТН _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Кезеңі: А Ай _ _ Немесе Тоқсан __  В  _ _  _ жылы
__
3. Шот-фактураның тізілімі (тиісті | Х | тор көзде көрсетіңіз):
__
__          __                   __
Негізгі  |__|        |__|        Қосымша  |__|
____________________________________________________________________
Бөлім. Сатып алынған тауар (жұмыс, қызмет көрсету)
бойынша ҚҚС сомасы
____________________________________________________________________
А N  G ҚҚС жоқ құнның барлығы  H оның ішінде, салық    I ҚҚС сомасы
салынатын айналым
____    ________________________  ____________________   ___________
млрд.    млн.    мың      млрд.    млн.    мың    млрд. млн. мың
_ _ _                                               _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ __
_ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ __ _
_ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
_ _ _   _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   _ _ _ _ __ _ _ _  _ _   _ _ _ _ _
.....................................
.   Шектеу сызығынан шықпаңыз       .
.______________________/___________/. Салық       _ _ _ _
.Тізілімді жасауға жауапты   Қолы   . органының
. тұлғаның аты-жөні                 . коды
.....................................
.............
.        МО .
.............
.....................................
.   Шектеу сызығынан шықпаңыз
.______________________/___________/.
.Тізілімді қабылдаған     Қолы   .
. лауазымды тұлғаның             .
.  аты-жөні                      .
...............................
..........
Қабылдаған күн _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _   .   МО.  .
күні, айы жылы санмен   ..........
_____________________________
000/00/000/000/01.01.2002/001
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс министрінің
2001 жылғы 3 желтоқсандағы
N 1642 бұйрығына
N 2 Қосымша
Салық кезеңi iшiнде (есептi тоқсан) алынған
тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша
шот-фактуралар Тiзiлiмiн толтыру
ТӘРТIБI

1. Настоящий порядок разработан в соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), устанавливает форму реестра счетов-фактур по товарам (работам, услугам), приобретенным в течение налогового периода (отчетного квартала), и определяет порядок его заполнения (далее - Реестр).
2. Реестр составляется:
1) на бумажном носителе - заполняется шариковой или перьевой ручкой, черными или синими чернилами, заглавными печатными символами или с использованием печатающего устройства;
2) на электронном носителе.
3. При представлении Реестра:
1) в явочном порядке на бумажном носителе, Реестр составляется в двух экземплярах, один экземпляр возвращается налогоплательщику с отметкой налогового органа;
2) по почте на бумажном носителе заказным письмом с уведомлением, налогоплательщик получает уведомление почтовой или иной организации связи;
3) в электронном виде в явочном порядке либо по электронной почте, в соответствии с подпунктом 3) пункта 8 статьи 69 Кодекса, плательщик налога на добавленную стоимость получает в налоговом органе либо по электронной почте уведомление о доставке Реестра.
4. При заполнении Реестра не допускаются исправления, подчистки и помарки, не используются символы +, /, %, Z.
5. Отрицательные значения сумм обозначаются знаком "-" в первой левой ячейке соответствующей строки (графы).
6. При отсутствии показателей соответствующие ячейки Реестра не заполняются.
7. Реестр подписывается должностным лицом, заполнившим Реестр, и заверяется печатью.
8. Плательщики налога на добавленную стоимость, имеющие структурные подразделения, самостоятельно осуществляющие приобретение товаров (работ, услуг), вправе составлять Реестр отдельно по каждому подразделению и не сводить их в общий Реестр.
9. В Реестр не включаются счета-фактуры, выписанные на получение предварительной оплаты (аванса). Данные счета-фактуры включаются в Реестр в том налоговом периоде (отчетном квартале), в котором фактически были получены товары (работы, услуги).
В случае, если к ранее полученным счетам-фактурам были выписаны дополнительные счета-фактуры, они также включаются в Реестр.
10. В разделе "Общая информация о плательщике налога на добавленную стоимость" налогоплательщик указывает следующие данные:
1) регистрационный номер налогоплательщика;
2) полное наименование в соответствии с учредительными документами или фамилия, имя, отчество индивидуального предпринимателя;
3) серия, номер и дата выдачи свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную стоимость;

1. Осы тәртiп Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес әзiрленген, салық кезеңi iшiнде (есептi тоқсан) алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша шот-фактуралар толтыру тiзiлiм (бұдан әрi - Тiзiлiм) нысанын белгiлейдi және оны толтыру тәртiбiн айқындайды.
2. Тiзiлiм:
1) қағаз тасығышта - айналмалы немесе ұшты қаламұшпен, қара немесе көк сиямен, бас баспа белгiлерiмен немесе баспа құрылғысын пайдалана отырып нысандар толтырылады;
2) электрондық тасығышта толтырылады.
3. Тiзiлiмдi беру кезiнде:
1) келу тәртiбiмен қағаз тасығышта - нысандар екi данада жасалады, бiр данасы салық органының белгiсiмен бiрге салық органына қайтарылады;
2) қағаз тасығыш пошта бойынша салық төлеушi тапсырысты хатпен байланыстың пошта немесе өзге ұйымының хабарламасын алады;
3) келу тәртiбiмен электрондық түрде немесе электрондық пошта бойынша салық төлеушi Кодекстiң 69-бабының 8-тармағындағы 3) тармақшаға сәйкес нысанды жеткiзу туралы электрондық пошта бойынша немесе салық органында хабарламаны алады.
4. Тiзiлiмдi толтыру кезеңде түзетулерге, тазартуларға және былғауға жол берiлмейдi, +, /, %, Z белгiлерi пайдаланылмайды.
5. Соманың терiс мәнi тиiстi жол бағанының бiрiншi сол торкөзiн "-" белгiсiмен белгiленедi.
6. Тiзiлiмдердiң тиiстi торкөздерiнiң көрсеткiштерi жоқ болған кезде толтырылмайды.
7. Тiзiлiмге Тiзiлiмдi толтырған жауапты тұлға қол қойып мөрмен куәландырылады.
8. Тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулердi) алуды дербес жүргiзетiн құрылымдық бөлiмшелерi бар қосылған құн салығын төлеушілер құрылымдық бөлімшелер бойынша Тізілімді жеке жасауға және оларды жалпы Тізілімге енгізбеуге құқылы.
9. Алдын-ала төлеуді (аванс) алуға берген шот-фактуралар Тізілімге кірмейді. Бұл шот-фактуралар тауарларды (жұмыстарды, қызмет көрсетулерді) алуды нақты салық кезеңі ішінде (есепті тоқсан) алынған Тізілімге енгізеді.
Егер бұрын алған шот-фактураларға қосымша шот-фактуралар берілген жағдайда, онда олар да Тізілімге енгізіледі.
10. "Қосылған құн салығын төлеуші туралы жалпы ақпарат" бөлімінде:
1) салық төлеушінің тіркеу нөмірі көрсетіледі;
2) құрылтай құжаттарына сәйкес толық атауы немесе жеке кәсіпкердің аты-жөні;
3) қосылған құн салығын төлеу бойынша тіркеуге қою туралы куәліктің сериясы, нөмірі және берілген күні;

4) период, за который составляется Реестр, определяемый в соответствии с пунктом 3 статьи 247 Кодекса. Реестр составляется за месяц или квартал. Если периодом является квартал, то ячейки для отражения месяца не заполняются. Период указывается арабскими цифрами. При указании номера месяца, имеющего менее двух символов, левая ячейка не заполняется;
5) вид Реестра - основной или дополнительный - производится отметка в соответствующей ячейке.
11. В разделе "Сумма НДС по приобретенным товарам (работам, услугам)" указывается:
в графе А - порядковый номер строки;
в графе В - регистрационный номер поставщика, указанный в счете-фактуре;
в графе С - серия и номер свидетельства о постановке на учет по налогу на добавленную стоимость поставщика, указанного в счете-фактуре;
в графе D - делается отметка, если по данной строке указываются сведения из дополнительного счета-фактуры;
в графе Е - номер счета-фактуры (или дополнительного счета-фактуры);
в графе F - дата выписки счета-фактуры (или дополнительного счета-фактуры);
в графе G - общая стоимость товаров (работ, услуг), указанных в счете-фактуре, без учета налога на добавленную стоимость;
в графе Н - общая стоимость товаров (работ, услуг), облагаемых налогом на добавленную стоимость, без учета налога на добавленную стоимость;
в графе I - сумма налога на добавленную стоимость, указанная в счете-фактуре.
12. Прием Реестра в налоговом органе от налогоплательщиков производится специалистами, назначенными приказом по налоговому органу.     При приеме Реестра на обоих экземплярах указывается фамилия, имя, отчество должностного лица налогового органа, принявшего Реестр, и дата приема Реестра. Один экземпляр Реестра возвращается плательщику налога на добавленную стоимость.

4) Кодекстің 247-бабының 3-тармағына сәйкес кезең үшін жасалатын Тізілім. Тізілім ай немесе тоқсан үшін жасалады. Егер тоқсан кезең болып табылса, айды көрсету торкөздері толтырылмайды. Кезең араб сандарымен тиісті ай немесе тоқсанның рет санымен көрсетіледі. Егер ай саны екі белгіден кем болмаса, сол жақ торкөз толтырылмайды;
5) Тізілім түрі - негізгі немесе қосымша - тиісті торкөздерде белгі қойылады.
11. "Алынған тауарлар (жұмыстар, қызмет көрсетулер) бойынша ҚҚС сомасы" бөлімінде:
А бағанында - жолдың рет нөмірі көрсетіледі;
В бағанында - шот-фактураларда көрсетілген жеткізушінің тіркеу
нөмірі көрсетіледі;
С бағанында - шот-фактураларда көрсетілген қосылған құн салығын төлеу бойынша тіркеуге қою туралы куәліктің сериясы және нөмірі көрсетіледі;
D бағанында - егер бұл жол бойынша қосымша шот-фактуралардан мәліметтер берілген жағдайда белгі жасалады;
Е бағанында - шот-фактура (қосымша шот-фактура) нөмірі;
С бағанында - шот-фактураны (қосымша шот-фактураны) беру күні;
G бағанында - қосылған құн салығын есептемей, қосылған құн салығы салынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) жалпы құны;
Н бағанында - қосылған құн салығын есептемей, қосылған құн салығы салынатын тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) жалпы құны;
I бағанында - шот-фактураларда көрсетiлген қосылған құн салығының сомасы.
12. Тiзiлiмдi салық төлеушiлерден салық органында қабылдап алуды, салық органы бойынша бұйрықпен тағайындалған мамандар жүргiзедi.
Тiзiлiмдi қабылдап алу кезiнде оның екi данасында да Тiзiлiмдi қабылдап алған салық органының лауазымды қызметкерiнiң аты-жөнi, және Тiзiлiмдi қабылдау күнi көрсетiледi. Тiзiлiмнiң бiр данасы қосылған құн салығын төлеушiге қайтарылады.