О ставках земельного налога по городу Астане
Решение Маслихата города Астаны от 25 декабря 2001 года N 129/26-II Зарегистрировано управлением юстиции города Астаны 1 февраля 2002 года N 167. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29 января 2009 года N 184/30-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 29.01.2009 N 184/30-IV
Рассмотрев материалы, представленные акиматом города Астаны, руководствуясь статьей 338 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", на основании схемы зонирования земель города Астаны маслихат города Астаны решил:
1. Установить с 1 января 2002 года к базовым ставкам земельного налога, предусмотренным статьями 329, 330, 332, 334 Кодекса Республики Казахстан K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" по городу Астане следующие коэффициенты: 1) для зоны N 1 - 1,5 2) для зоны N 2 - 1,3 3) для зоны N 3 - 1,0 4) для зоны N 4 - 0,5. Председатель сессии маслихата города Астаны А.В. Фирсов Секретарь маслихата города Астаны А.И. Демидов (Специалисты: Мартина Н.А., Абрамова Т.М.)

Астана қаласы бойынша жер салығының мөлшерлемесі туралы
Астана қалалық маслихатының 2001 жылғы 25 желтоқсандағы N 129/26-II шешімі. Астана қалалық Әдiлет басқармасында 2002 жылғы 1 ақпанда тіркелді. Тіркеу N 167. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 184/30-IV шешімімен
Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 184/30-IV шешімімен
Астана қаласының әкiмияты ұсынған материалдарды қарап, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы "Бюджеттегi салық және басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық Кодексi)" Кодексiнiң K010209_ 338-бабын басшылыққа алып, Астана қаласының жерлерiн белдемдеу тәсiмi негiзiнде Астана қаласының мәслихаты шештi:
1. 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап Астана қаласы бойынша, Қазақстан Республикасының "Бюджеттегi салық және басқа да мiндеттi төлемдер туралы (Салық кодексi)" Кодексiнiң 329, 330, 332, 334-баптарында қарастырылған жер салығының базалық мөлшерлемесiне төмендегi коэффициенттер белгiленсiн: 1) N 1 атырап үшiн - 1,5 2) N 2 атырап үшiн - 1,3 3) N 3 атырап үшiн - 1,0 4) N 4 атырап үшiн - 0,5 Астана қаласы маслихаты сессиясының төрағасы Астана қаласы маслихатының хатшысы Мамандар: Омарбекова А.Т. Шарипова М.Е.