Об изменении границ некоторых сельских округов и образовании новых административно-территориальных единиц Зерендинского района
Решение Акмолинского областного маслихата, акима Акмолинской области от 12 апреля 2001 г. N С-7-12/73 Зарегистрировано управлением юстиции Акмолинской области 8 мая 2001 г. N 592
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан Z010148_ "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и статьей 11 Закона Республики Казахстан Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", в целях совершенствования административно-территориального устройства области и с учетом мнения районного маслихата и акима Зерендинского района областной маслихат и аким области решили:
Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство области.
1. Образовать Троицкий сельский округ в границах с. Троицкое, с.Карсак, с. Ульгули, с. Ново-Ефремовка, с. Ермаковка, с. Подлесное, с.Ондирис, с. Кеноткель с центром округа в с. Троицкое.
2. Изменить границы Зерендинского сельского округа исключив из него населенные пункты: с. Карсак, с. Ульгули, с.Ново-Ефремовка, с.Ермаковка, с.Подлесное, с.Ондирис в их границах. Включить в состав сельского округа населенные пункты: с. Кошкарбай, с. Айдарлы в их границах.
3. Изменить границы Чаглинского сельского округа, исключив из его состава населенные пункты: с. Кошкарбай, с. Айдарлы, с. Кеноткель в их границах.
4. В связи с передачей на основании совместного решения маслихата и акима бывшей Кокшетауской области N С-13/4-1 от 30.04.1997 года с. Красный Яр в его границах в черту г. Кокшетау перенести центр Красноярского сельского округа в с. Симферопольское, присвоив ему наименование Симферопольский сельский округ в границах сел с. Симферопольское, с.Булак, с. Жолдыбай, с. Озерное.
5. Передать с. Садовое в его границах в административное подчинение
Приреченского сельского округа.
6. Совместное решение областного маслихата и акима области от 20
декабря 2000 года N С-6/14 "О преобразовании некоторых сельских округов и
образовании новых административно-территориальных единиц Зерендинского
района" считать утратившим силу.
Председатель сессии областного маслихата
Аким области
Секретарь областного маслихата

Зеренді ауданының жекелеген ауылдық округтерін өзгерту және жаңа әкімшілік-аумақтық бірліктерін құру туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімінің бірлескен шешімі 2001 жылғы 12 cәуірдегі N С-7-12-73 Ақмола облысының Әділет басқармасында 2001 жылғы 8 мамырда N 592 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селолық», «селоларының», «селосы», «селосына», «селосының», «селолары», «селоларын» деген сөздер «ауылдық», «ауылдарының», «ауылы», «ауылына», «ауылының», «ауылдары», «ауылдарын» деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.02.2015 № А-2/65 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 17.02.2015 № 5С-34-6 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Z010148_ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6-бабы мен Қазақстан Республикасының Z934200_ "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабына сәйкес, облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысын жетілдіру мақсатында және Зеренді ауданының әкімі мен аудандық мәслихатының пікірін ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімі шешім қабылдайды:
Облыстың әкімшілік-аумақтық құрылысына төмендегідей өзгертулер енгізілсін:
1. Троицкое, Қарсақ, Үлгілі, Ново-Ефремовка, Ермаковка, Подлесное, Өндіріс, Кеңөткел ауылдарының шекараларында Троицкое ауылдық округі құрылсын, округ орталығы Троицкое ауылы.
2. Қарсақ, Үлгілі, Ново-Ефремовка, Ермаковка, Подлесное, Өндіріс ауылдары елді-мекендерінің шекараларын алып тастау арқылы Зеренді ауылдық округінің шекарасы өзгертілсін. Ауылдық округтың құрамына Қошқарбай, Айдарлы ауылдарының елді-мекендері шекараларымен енгізілсін.
3. Қошқарбай, Айдарлы, Кеңөткел ауылдарын шекараларымен құрамынан шығару арқылы Шағалалы ауылдық округінің шекарасы өзгертілсін.
4. Краснояр ауылының шекарасы Көкшетау қаласының құрамына берілуіне байланысты, бұрынғы Көкшетау облысы әкімі мен облыстың мәслихатының 1997 жылғы 30 сәуірдегі N С-13/4-1 бірлескен шешімінің негізінде Краснояр ауылдық округінің орталығы Симферополь ауылына ауыстырылсын, оған Симферополь, Бұлақ, Жолдыбай, Озерное ауылдарының шекаралары енгізіліп, Симферополь ауылдық округі атауы берілсін.
5. Садовое ауылының шекарасы Приреченское ауылдық округі әкімшілігінің қарамағына берілсін.
6. Облыстық мәслихат пен облыс әкімінің 20 желтоқсан 2000 жылғы N С-6/14 "Зеренді ауданының жекелеген ауылдық округтерін өзгерту және жаңа әкімшілік-аумақтық бірліктерін құру туралы" бірлескен шешімінің заңды күші жойылсын.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы