О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 26 июля 2001 года "Об утверждении Регламента акимата Мангистауской области"
Решение Мангистауского областного акимата от 29 декабря 2001 года N 71 Зарегистрировано управлением юстиции Мангистауской области 14 января 2002 года N 678. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 19 мая 2010 года № 191
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 19.05.2010 года № 191
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" и в целях уточнения процедуры подготовки проектов нормативных правовых актов, акимат области постановляет:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 26 июля 2001 года N 4 "Об утверждении Регламента акимата Мангистауской области" нижеследующие изменения и дополнения":
1) в пункте 25:
абзацы 1, 2, 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Разработанный проект (с соответствующими материалами к нему) вносится в отдел организационно-кадровой работы для организации проведения экспертизы и подготовки заключения по проекту отделами аппарата акима области.
Перед регистрацией в канцелярии аппарата акима области проект проверяется на соответствие требованиям дело производства.
При наличии замечаний о несоответствии проекта требованиям делопроизводства, заведующий отделом организационно-кадровой работы до регистрации проекта вправе его возвратить разработчику";
в абзаце четвертом слова "аппарате" заменить на "отделах";
в абзаце пятом слово "Аппарат" заменить на "Заведующий отделом организационно-кадровой работы";
2) второй абзац пункта 26 отменить;
3) постановление дополнить новым пунктом 26-1 следующего содержания:
"26-1. По завершении экспертизы в отделах аппарата акима области проект постановления возвращается на доработку. Доработанный проект постановления со всеми визами и материалами за пять рабочих дней до запланированного дня очередного заседания акимата представляется руководителем органа внесшего проект руководителю аппарата, который докладывает акиму либо лицу, его замещающему, о представленных проектах постановления, для окончательного решения, вопроса о включении их в повестку дня и уточнения времени проведения заседания акимата. Затем все материалы передаются отделу организационно-кадровой работы для составления повестки дня заседания очередного акимата, размножения проектов и за три дня до заседания подготовленные материалы передаются членам акимата на ознакомление.
Рассмотренные на заседании акимата проекты постановлений вместе с бланком постановления выдаются под роспись представителю государственного органа, внесшего проект, который в течении пяти рабочих дней после заседания акимата, обязан доработать проект с учетом изменений, внесенных на заседании членами акимата, собрать все визы и со всеми соответствующими материалами, согласно действующего законодательства, представить заведующему отделом организационно-кадровой работы для направления на подпись акиму области".
Аким области                            Л. Киинов

Облыс әкiмиятының "Маңғыстау облысы әкiмиятының Регламентiн бекiту туралы" 2001 жылғы 26 шiлдедегi N 4 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Маңғыстау облыстық әкiмиятының қаулысы 2001 жылғы 29 желтоқсандағы N 71. Маңғыстау облыстық әділет басқармасында 2002 жылғы 14 қаңтарда N 678 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 19 мамырдағы № 191 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010.05.19 № 191 қаулысымен
"Нормативтiк құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және құқықтық кесiмдердiң жобаларын дайындау iс-жосығын нақтылау мақсатында, облыс әкiмияты қаулы етедi:
1. Маңғыстау облысы әкiмиятының "Маңғыстау облысы әкiмиятының Регламентiн бекiту туралы" 2001 жылғы 26 шiлдедегi N 4 қаулысына төмендегiдей өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 25 тармақтағы:
1, 2, 3 азат жолдар мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Әзiрленген жоба (оған қоса берiлетiн тиiстi материалдарымен бiрге) облыс әкiмi аппаратының бөлiмдерi жоба бойынша сараптама жүргiзу мен қорытындылар дайындауды ұйымдастыру үшiн ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлiмiне енгiзiледi.
Жоба облыс әкiмi аппаратының кеңсесiнде тiркелуден бұрын, iс жүргiзу талаптарына сәйкестiлiгi тексерiледi.
Жобаның iс жүргiзу талаптарына сәйкеспейтiндiгi турасында ескертулер болған кезде ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлiмiнiң меңгерушiсi жобаны тiркеуге дейiн оны әзiрлеушiге қайтаруға хақылы";
төртiншi азат жолдағы "аппарат" деген сөз "бөлiмдер" деп ауыстырылсын;
бесiншi азат жолдағы "Аппарат" сөзi "Ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлiмiнiң меңгерушiсi" деп ауыстырылсын;
2) 26 тармақтың екiншi азат жолының күшi жойылсын;
3) қаулы мынадай мазмұндағы жаңа 26-1 тармағымен толықтырылсын:
"26-1. Облыс әкiмi аппаратының бөлiмдерiндегi сараптау аяқталғаннан кейiн қаулы жобасы пысықтауға қайтарылады.
Барлық визалары және материалдарымен қоса пысықталған қаулы жобасын, әкiмияттың жоспарланған кезектi мәжiлiсi күнiне дейiн бес жұмыс күнi бұрын, жобаны енгiзушi органның басшысы аппарат басшысына табыс етедi, ол оларды күн тәртiбiне кiргiзу және әкiмият мәжiлiсiн өткiзу уақытын нақтылау туралы мәселенi түпкiлiктi шешу үшiн табыс етiлген қаулы жобалары туралы әкiмге не болмаса оның орнын ауыстырушыға баяндайды. Содан кейiн барлық материалдар әкiмияттың кезектi мәжiлiсiнiң күн тәртiбiн түзiп жасау, жобаларды көбейту үшiн ұйымдастыру-кадр жұмысы бөлiмiне тапсырылады және дайындалған материалдар мәжiлiс болардан үш күн бұрын танысуы үшiн әкiмият мүшелерiне берiледi.
Әкiмияттың мәжiлiсiнде қаралған қаулылардың жобалары қаулының бланкiсiмен қоса жобаны енгiзушi мемлекеттiк органның өкiлiне қолын қойдыру арқылы берiледi, ол әкiмияттың мәжiлiсiнен кейiн бес жұмыс күнi iшiнде әкiмият мүшелерiнiң мәжiлiсте енгiзген өзгерiстерiн есепке ала отырып жобаны пысықтауға, барлық визасы мен барлық тиiстi материалдарын жинауға, қолданудағы заңнамаға сәйкес облыс әкiмiнiң қолын қойдыру үшiн ұйымдастыру - кадр жұмысы бөлiмiнiң меңгерушiсiне табыс етуге мiндеттi.".
Облыс әкiмi