Ертіс ауданындағы кейбір селолық округтері елді мекендерінің шекарасын өзгерту туралы
Павлодар облысы әкімінің шешімі 2001 жылғы 20 шілдедегі ІІ сайланған, ХІІІ сессиясы Павлодар облысының әділет басқармасында 2001 жылғы 13 тамызда N 852 тіркелді
Ертіс ауданының Мәслихат хатшысымен және әкімімен ұсынылған материалдарды қарап, облыстық Мәслихат пен облыс әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының Z934200_ 2, 3 баптары негізінде үнемі тұрғындардың аз санына, сондай-ақ ауылдардан барлық тұрғындардың көшіп кетуіне байланысты дербес әкімшілік-аумақтық бірлік мәртебесінен айырылған Ертіс ауданының мына елді мекендері есеп мәліметтерден алып тасталсын :
- Селеті селолық округінің аумағындағы Бұланбай селосы;
- Қызылқақ селолық округінің аумағындағы Жетіпшен селосы;
- Панфилов селолық округінің аумағындағы 143 мекен;
- Абай селолық округіндегі Степное селосы;
- Солтүстік селолық округінің аумағындағы Жарбұлақ селосы;
- Қызылжар селолық округінің аумағындағы Целинное селосы.
2. Тиісті селолық округтердің шекарасын өзгертіп, әкімшілік немесе аумақтық байланысы бар елді мекендердің құрамына мына мекендер енгізілсін:
- Селеті селолық округінің құрамында болған Бұланбай елді мекені Селеті селолық округіндегі Сладководск селосының әкімшілік-аумақтық құрамына қосылсын;
- Қызылқақ селолық округінің құрамында болған Жетіпшен елді мекені Қызылқақ селолық округіндегі Қызылқақ селосының әкімшілік-аумақтық құрамына қосылсын;
- Панфилов селолық округінің құрамында болған 143 мекен Панфилов
селолық округіндегі Панфилов селосының әкімшілік-аумақтық құрамына
қосылсын;
- Абай селолық округінің құрамында болған Степное елді мекені Абай
селолық округіндегі Голубовка селосының әкімшілік-аумақтық құрамына
қосылсын;
- Солтүстік селолық округінің құрамында болған Жарбұлақ елді мекені
Солтүстік селолық округіндегі Северное селосының әкімшілік-аумақтық
құрамына қосылсын;
- Қызылжар селолық округінің құрамында болған Целинное елді мекені
Қызылжар селолық округіндегі Қызылжар селосының әкімшілік-аумақтық
құрамына қосылсын.
3. Дербес әкімшілік-аумақтық бірлік мәртебесінен айырылған Ертіс
ауданындағы:
- Қосағаш селолық округіндегі Роте-Фане, Тихоновка елді мекендері;
- Ағашорын селолық округіндегі N 1 бөлімше;
- Ұзынсу селолық округіндегі Алғабас, Молодежное, Соколиновка елді
мекендері есеп мәліметтерден жойылсын.
II сайланған облыстық                          Облыс әкімі
Мәслихаттың міндетін атқарушы
ХІІІ сессиясының төрағасы
Облыстық Мәслихаттың
хатшысы
оқығандар:
А.Татарков
В.Подолян

Об изменении границ населенных пунктов некоторых сельских округов Иртышского района
Решение Маслихата Павлодарской области от 20 июля 2001 г. (ХІІІ сессия, ІІ созыв) Зарегистрировано управлением юстиции от 13 августа 2001 г. за N 852
Рассмотрев материалы, представленные акимом и секретарем Маслихата Иртышского района областной Маслихат и и.о. акима области РЕШИЛИ:
1. На основании ст. 2,3 Закона "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Z934200_ исключить из учетных данных утратившие свой статус самостоятельных административно-территориальных единиц из-за малочисленности постоянного населения (менее 50 человек), а также в связи с выездом всех жителей из сел, следующие населенные пункты Иртышского района:
- село Буланбай, находящееся на территории Селетинского сельского округа;
- село Жетипшен, находящееся на территории Кызылкакского сельского округа;
- село Точка 143, находящееся на территории Панфиловского сельского округа;
- село Степное, находящееся на территории Абайского сельского округа;
- село Жарбулак, находящееся на территории Северного сельского округа;
- село Целинное, находящееся на территории Кызылжарского сельского округа.
2. Включить в состав населенных пунктов, с которыми связаны административно или территориально, изменив границы соответствующих сельских округов:
- поселение Буланбай, входящее в состав Селетинского сельского округа включить в состав административно-территориальной единицы села Сладководск Селетинского сельского округа;
- поселение Жетипшен, входящее в состав Кызылкакского сельского округа включить в состав административно-территориальной единицы села Кызылкак Кызылкакского сельского округа;
- поселение Точка 143, входящее в состав Панфиловского сельского округа включить в состав административно-территориальной единицы села Панфилово Панфиловского сельского округа;
- поселение Степное, входящее в состав Абайского сельского округа включить в состав административно-территориальной единицы села Голубовка Абайского сельского округа;
- поселение Жарбулак, входящее в состав Северного сельского округа
включить в состав административно-территориальной единицы села Северное
Северного сельского округа;
- поселение Целинное, входящее в состав Кызылжарского сельского
округа включить в состав административно-территориальной единицы села
Кызылжар Кызылжарского сельского округа.
3. Исключить из учетных данных, как утративших статус самостоятельной
административно-территориальной единицы следующие поселения Иртышского
района:
- поселения Роте-Фане, Тихоновка Косагашского сельского округа;
- отделение N 1 Агашорынского сельского округа;
- поселение Алгабас, Молодежное, Соколиновка Узунсуского сельского
округа.
Председатель XIII сессии             И.о. акима области
областного Маслихата ІІ созыва
В. Лебедь                            А. Рюмкин
Секретарь областного Маслихата
Т. Айтказин
исп. А.Татарков
В.Подолян