О внесении изменения и дополнений N 70 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 111. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 апреля 2002 года N 1812. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
23. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 15 марта 2002 года N 111 "О внесении изменения и дополнений N 70 в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 "Об утверждении Единой бюджетной классификации". ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 1999 года N 715 V991058_ "Об утверждении Единой бюджетной классификации" следующие изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 2 "Оборона":
в подфункции 1 "Военные нужды" администратор программ 105 "Аппарат акима" дополнить программами 038 и 040 следующего содержания:
"038 Капитальный ремонт призывных пунктов
040 Укрепление материально-технической базы призывных пунктов";
в функциональной группе 7 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в подфункции 2 "Коммунальное хозяйство" администратор программ 274 "Исполнительный орган жилищно-коммунального, дорожного хозяйства и транспорта, финансируемый из местного бюджета" дополнить программой 048 следующего содержания:
"048 Газификация населенных пунктов Атырауской области";
в подфункции 3 "Водоснабжение" по администратору программ 273 "Исполнительный орган инфраструктуры и строительства, финансируемый из местного бюджета" программу 041 "Строительство блочных водоочистных сооружений в населенных пунктах Атырауской области" дополнить подпрограммами 030 и 031 следующего содержания:
"030 Реализация проектов на местном уровне за счет трансфертов из республиканского бюджета
031 Реализация проектов на местном уровне за счет займов местного исполнительного органа";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и охрана окружающей среды":

"Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 70 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 111 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 3 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 1812. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 15 наурыздағы N 111 (тіркелген N 1812) "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы бұйрығына N 70 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 715  V991058_ бұйрығына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджеттік шығыстардың функционалдық сыныптамасында:
2 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
1 "Әскери мұқтаждар" кіші функциясында 105 "Әкімдер аппараты" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 038 және 040-бағдарламалармен толықтырылсын:
"038 Шақыру бекеттерін күрделі жөндеу
040 Шақыру бекеттерінің материалдық-техникалық базасын нығайту";
7 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
2 "Коммуналдық шаруашылық" кіші функциясында 274 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тұрғын үй-коммуналдық, жол шаруашылығының және көліктің атқарушы органы" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 048-бағдарламамен толықтырылсын:
"048 Атырау облысының елді мекендерін газдандыру";
3 "Сумен жабдықтау" кіші функциясында 273 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын инфраструктура мен құрылыс атқару органы" бағдарлама әкімшісі бойынша 041 "Атырау облысының елді мекендерінде блоктық су тазарту үй-жайларын салу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы 030 және 031-кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттен алынатын трансферттердің есебінен жобаларды жергілікті деңгейде іске асыру
031 Жергілікті атқарушы органның заемдары есебінен жобаларды жергілікті деңгейде іске асыру";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функционалдық тобында:

в подфункции 2 "Водное хозяйство" администратор программ 105 "Аппарат акима" дополнить программой 068 следующего содержания:
"068 Реконструкция инженерно-ирригационной системы Каратальского района Алматинской области";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в подфункции 9 "Прочие":
по администратору программ 105 "Аппарат акима" программы 038 "Обеспечение жильем передислоцированных в г. Кокшетау государственных служащих", 040 "Введение новой системы оплаты труда сотрудников правоохранительных органов" и 068 "Реализация региональных инвестиционных программ" исключить;
дополнить администратором программ 259 и программой 036 следующего содержания:
"259 Исполнительный орган коммунальной собственности, финансируемый из местного бюджета
036 Восстановление разрушений, вызванных проливными дождями в п. Аккистау Исатайского района Атырауской области";
функциональную группу 16 "Финансирование" дополнить подфункцией 2,
администратором программ 217 и программой 030 следующего содержания:
"2 Операции на организованном рынке ценных бумаг
217 Министерство финансов Республики Казахстан
030 Приобретение государственных эмиссионных ценных бумаг на
организованном рынке ценных бумаг".
2. Департаменту юридической службы (К. Абдикаликов) и Департаменту
государственного бюджета (Б. Султанов) обеспечить государственную
регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной
регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется
на отношения, возникшие с 1 января 2002 года.
Заместитель
Премьер-Министра -
Министр финансов
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Пучкова О.Я.,
Петрова Г.В.)

2 "Су шаруашылығы" кіші функциясында 105 "Әкімдер аппараты" бағдарлама әкімшісі мынадай мазмұндағы 068-бағдарламамен толықтырылсын:
"068 Алматы облысы Қаратал ауданының инженерлік-ирригациялық жүйесін қайта жаңарту";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Өзге де" кіші функциясында:
105 "Әкімдер аппараты" бағдарлама әкімшісі бойынша 038 "Көкшетау қаласына қоныс аударған мемлекеттік қызметшілерді тұрғын үймен қамтамасыз ету", 040 "Құқық қорғау органдары қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу жаңа жүйесін енгізу" және 068 "Аймақтық инвестициялық бағдарламаларды жүзеге асыру" бағдарламалары алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 259-бағдарлама әкімшісімен және 036-бағдарламамен толықтырылсын:
"259 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын коммуналдық меншіктегі атқарушы орган
036 Исатай ауданының Аққыстау қыстағында шелектеп құйған жауыннан болған қирағандарды қайта қалпына келтіру";
16 "Қаржыландыру" функционалдық тобы мынадай мазмұндағы 2-кіші функциямен, 217-бағдарлама әкімшісімен және 030-бағдарламамен толықтырылсын:
"2 Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногындағы операциялар
217 Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
030 Бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздарды сатып алу".
2. Заң қызметі департаменті (Қ. Әбдіқалықов) және Мемлекеттік бюджет департаменті (Б. Сұлтанов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Премьер-Министрдің орынбасары -
Қаржы министрі