О внесении изменений и дополнений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О нормативных правовых актах по вопросам организаций, осуществляющих деятельность по инвестиционному управлению пенсионными активами" от 13 августа 1998 года N 11 и признании утратившим силу постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О нормативных правовых актах по вопросам компаний по управлению пенсионными активами" от 13 августа 1998 года N 11" от 05 апреля 2002 года N 121
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 13 мая 2002 года N 176. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2002 года N 1891. Утратило силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 июля 2003 года N 264 (V032484)
В целях приведения нормативных правовых актов Национального Банка Республики Казахстан в соответствие с законодательством Республики Казахстан и расширения инвестиционных возможностей компаний по управлению пенсионными активами при размещении пенсионных активов в негосударственные ценные бумаги иностранных эмитентов Правление Национального Банка Республики Казахстан постановляет:
1. В постановление  Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О нормативных правовых актах по вопросам организаций, осуществляющих деятельность по инвестиционному управлению пенсионными активами" от 13 августа 1998 года N 11 внести следующие изменения и дополнения:
1) в Правилах осуществления инвестиционной деятельности компаниями по управлению пенсионными активами, утвержденных указанным постановлением (далее в настоящем подпункте - Правила):
в пункте 1 слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой Национальная комиссия)" заменить словами "уполномоченным органом по регулированию отношений на рынке ценных бумаг (далее - уполномоченный орган)";
по тексту Правил слова "Национальная комиссия", "Директорат Национальной комиссии" в различных падежах заменить словами "уполномоченный орган" в соответствующих падежах;
в абзаце первом пункта 2 слова "на инвестиционном счете" заменить словами "на инвестиционных счетах";
подпункт 3-1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"3-1) негосударственные ценные бумаги иностранных эмитентов, соответствующие условиям подпунктов 1)-3) пункта 3-2 настоящих Правил, и ценные бумаги иностранных государств, соответствующие условиям пункта 3-3 настоящих Правил, - не более 10% и негосударственные ценные бумаги иностранных эмитентов, соответствующие условиям подпунктов 4)-6) пункта 3-2 настоящих Правил, - не более 10%;";

Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымдардың мәселелерi бойынша нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың мәселелерi бойынша нормативтік құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 5 сәуiрдегi N 121 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі басқармасының қаулысы 2002 жылғы 13 мамырдағы N 176. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 25 маусымда тіркелді. Тіркеу N 1891. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2003 жылғы 29 шілдедегі N 264 қаулысымен (V032484).
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң нормативтiк құқықтық актiлерiн Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес келтiру және зейнетақы активтерiн шетелдiк эмитенттердiң мемлекеттiк емес бағалы қағаздарына орналастыру кезiнде зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың инвестициялық мүмкiндiктерiн кеңейту мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Басқармасы қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiндегi қызметтi жүзеге асыратын ұйымдардың мәселелерi бойынша нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың инвестициялық қызметтi жүзеге асыру қағидаларына (осы тармақшада бұдан әрi - Қағидалар):
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы (бұдан әрi Ұлттық комиссия деп аталады)" деген сөздер "бағалы қағаздар рыногындағы қатынастарды реттеу жөнiндегi уәкiлетті орган (бұдан әрi - уәкілеттi орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қағидалардың мәтiнi бойынша түрлi септiктердегi "Ұлттық комиссия", "Ұлттық комиссияның Директораты" деген сөздер тиiстi септіктегi "уәкiлетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың бiрiншi азатжолындағы "инвестициялық шоттағы" деген сөздер "инвестициялық есепшоттардағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың 3-1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3-1) шетелдік эмитенттердiң осы Қағидалардың 3-2-тармағының 1)-3) тармақшаларының талаптарына сәйкес келетін мемлекеттiк емес бағалы қағаздары және шетелдiк мемлекеттердiң осы Қағидалардың 3-3-тармағының талаптарына сәйкес келетін бағалы қағаздары - 10 %-тен көп емес және шетелдiк эмитенттердiң осы Қағидалардың 3-2-тармағының 4)-6) тармақшаларының талаптарына сәйкес келетiн мемлекеттiк емес бағалы қағаздары - 10%-тен көп емес;";

пункт 3-2 изложить в следующей редакции:
"3-2. Компания вправе приобретать с учетом условий, определенных подпунктом 3-1) пункта 2 настоящих Правил, следующие негосударственные ценные бумаги иностранных эмитентов:
1) долговые ценные бумаги, имеющие рейтинговую оценку не ниже "АА" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "Аа2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе");
2) акции эмитентов, чьи долговые ценные бумаги имеют рейтинговую оценку не ниже "АА" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "Аа2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе");
3) ценные бумаги эмитентов, имеющих кредитную рейтинговую оценку не ниже "АА" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch ") или "Аа2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе"), при условии, что данные ценные бумаги разрешены уполномоченным органом к приобретению за счет пенсионных активов;
4) долговые ценные бумаги, имеющие рейтинговую оценку не ниже "А" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "А2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе");
5) акции эмитентов, чьи долговые ценные бумаги имеют рейтинговую оценку не ниже "А" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "А2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе");
6) ценные бумаги эмитентов, имеющих кредитную рейтинговую оценку не ниже "А" (по классификации рейтинговых агентств "Standard & Poor's" и "Fitch") или "А2" (по классификации рейтингового агентства "Moody's Investors Sеrviсе"), при условии, что данные ценные бумаги разрешены уполномоченным органом к приобретению за счет пенсионных активов.";
пункт 6-2 изложить в следующей редакции:
"6-2. Срок размещения собственных активов Компании и находящихся у нее в инвестиционном управлении пенсионных активов Фондов во вклад (на депозит) в Национальном Банке или банке второго уровня (в депозитный сертификат банка второго уровня) не может превышать трех месяцев. До истечения этого срока сумма вклада (депозита) и сумма вознаграждения по нему должны быть зачислены на инвестиционные счета Фонда, а депозитный сертификат должен быть предъявлен Компанией к погашению (согласно условиям выпуска, обращения и погашения депозитных сертификатов данного банка второго уровня) или продан с зачислением причитающихся сумм на инвестиционные счета Фонда.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:

3-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3-2. Компания осы Қағидалардың 2-тармағының 3-1) тармақшасында айқындалған шарттарды ескере отырып шетелдiк эмитенттердiң мынадай мемлекеттiк емес бағалы қағаздарын сатып алуға құқылы:
1) "АА"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch" рейтинг агенттiктерiнiң жiктеуi бойынша) немесе "Аа2"-ден ("Мооdу's Investors Service" рейтинг агенттiгiнiң жiктеуi бойынша) төмен емес рейтинг бағасы бар борыштық бағалы қағаздарды;
2) борыштық бағалы қағаздарының "АА"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch" рейтинг агенттіктерiнiң жiктеуi бойынша) немесе "Аа2"-ден ("Moody's Investors Service" рейтинг агенттiгiнің жіктеуi бойынша) төмен емес рейтинг бағасы бар эмитенттердiң акцияларын;
3) "АА"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch" рейтинг агенттiктерiнің жiктеуi бойынша) немесе "Аа2"-ден ("Мооdу's Investors Service" рейтинг агенттiгінің жіктеуi бойынша) төмен емес кредиттiк рейтинг бағасы эмитенттердің бағалы қағаздарын осы бағалы қағаздарды зейнетақы активтерi есебiнен сатып алуға уәкiлетті органның рұқсат етуi шартымен;
4) "А"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch" рейтинг агенттiктерiнiң жiктеуi бойынша) немесе "А2"-ден ("Moody's Investors Service" рейтинг агенттігінің жіктеуi бойынша) төмен емес рейтинг бағасы бар борыштық бағалы қағаздарды;
5) борыштық бағалы қағаздарының "А"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch" рейтинг агенттіктерінің жiктеуi бойынша) немесе "А2"-ден ("Moody's Investors Service" рейтинг агенттігiнiң жiктеуi бойынша) төмен емес рейтинг бағасы бар эмитенттердiң акцияларын;
6) "А"-дан ("Standard & Poor's" және "Fitch IBCA" рейтинг агенттiктерiнiң жiктеуi бойынша) немесе "А2"-ден ("Moody's Investors Service" рейтинг агенттiгiнiң жiктеуi бойынша) төмен емес кредиттiк рейтинг бағасы бар эмитенттердiң бағалы қағаздарын осы бағалы қағаздарды зейнетақы активтерi есебiнен сатып алуға уәкiлеттi органның рұқсат етуi шартымен.";
6-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-2. Компанияның өз активтерiн және Қорлардың оның инвестициялық басқаруындағы зейнетақы активтерiн Ұлттық Банктегi немесе екiншi деңгейдегi банктегi салымға (депозитке) (екiншi деңгейдегi банктiң депозиттiк сертификатына) орналастыру мерзiмi үш айдан аса алмайды. Осы мерзiм аяқталғанға дейiн салымның (депозиттiң) сомасы және ол бойынша сыйақының сомасы Қордың инвестициялық есепшоттарына есепке алынуы тиiс, ал депозиттiк сертификатты Компания өтеуге ұсынуы (осы екiншi деңгейдегi банктiң депозиттiк сертификаттарды шығару, айналысқа жiберу және өтеу шарттарына сәйкес) немесе тиесiлi соманы Қордың инвестициялық есепшоттарына есепке ала отырып сатылуы тиiс.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"11. Пенсионные активы, поступающие на инвестиционные счета Фонда в банке-кастодиане и на корреспондентские счета банка-кастодиана данного Фонда в зарубежных банках-кастодианах, подлежат инвестированию Компанией в полном объеме за вычетом текущих отчислений в течение семи рабочих дней.
Компания вправе не выполнять условие, установленное частью первой настоящего пункта, если остаток денег на инвестиционных счетах Фонда в банке-кастодиане и на корреспондентских счетах банка-кастодиана данного Фонда в зарубежных банках-кастодианах составляет менее величины, установленной уполномоченным органом, либо если уполномоченный орган удовлетворил обоснованное, исходя из ситуации на рынке финансовых инструментов, ходатайство Компании о продлении срока инвестирования пенсионных активов. В иных случаях за каждый день нарушения условия, установленного частью первой настоящего пункта, Компания выплачивает пеню, определяемую исходя из уровня доходности (в расчете на один день) государственных казначейских обязательств Министерства финансов Республики Казахстан с трехмесячным сроком обращения, который сложился на последнем аукционе по размещению данных ценных бумаг, предшествующем первому дню нарушения (по средневзвешенной цене размещения). Указанная пеня направляется на увеличение пенсионных активов Фонда.";
2) в Правилах осуществления инвестиционной деятельности Государственным накопительным пенсионным фондом, утвержденных указанным постановлением (далее в настоящем подпункте - Правила):
в пункте 1:
слова "Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам (далее именуемой Национальная комиссия)" заменить словами "уполномоченным органом по регулированию отношений на рынке ценных бумаг (далее - уполномоченный орган)",
слова "аналогичном установленному Правилами согласования кандидатур на должности руководящих работников компаний по управлению пенсионными активами, утвержденными постановлением Национальной комиссии от 13 августа 1998 года N 11 заменить словами "установленном нормативными правовыми актами уполномоченного органа";
по тексту Правил слова "Национальная комиссия", "Директорат Национальной комиссии" в различных падежах заменить словами "уполномоченный орган" в соответствующих падежах;
в абзаце первом пункта 2 слова "на инвестиционном счете" заменить словами "на инвестиционных счетах";
пункт 6-2 изложить в следующей редакции:
"6-2. Срок размещения пенсионных и собственных активов Фонда во вклад (на депозит) в банке второго уровня (в депозитный сертификат банка второго уровня) не может превышать одного года. До истечения этого срока сумма вклада (депозита) и сумма вознаграждения по нему должны быть зачислены на инвестиционные счета Фонда, а депозитный сертификат должен быть предъявлен Фондом (Управляющим Фондом) к погашению (согласно условиям выпуска, обращения и погашения депозитных сертификатов данного банка второго уровня) или продан с зачислением причитающихся сумм на инвестиционные счета Фонда.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:

"11. Қордың кастодиан-банктегi инвестициялық есепшоттарына және осы Қордың кастодиан-банкiнiң шетелдегi кастодиан-банктердегi корреспонденттiк есепшоттарына келiп түсетiн зейнетақы активтерiн Компания ағымдағы аударымдарды шегере отырып толық көлемде жетi жұмыс күні ішінде инвестициялайды.
Егер Қордың кастодиан-банктегi инвестициялық есепшоттарындағы және осы Қордың кастодиан-банкiнiң шетелдегi кастодиан-банктердегi корреспонденттiк есепшоттарындағы ақша қалдығы уәкiлеттi орган белгiлеген өлшемнен аз болса не егер қаржы құралдары рыногындағы жағдайды негiзге ала отырып Компанияның зейнетақы активтерiн инвестициялау мерзiмiн ұзарту туралы дәлелдi өтiнiшiн қанағаттандырса, Компания осы тармақтың бiрiншi бөлiгiнде белгiленген шартты орындамауға құқылы. Өзге жағдайларда, осы тармақтың бiрiншi бөлiгiнде белгiленген шарт бұзылған әрбiр күн үшiн Компания Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң үш айлық айналыс мерзiмi бар мемлекеттiк қазынашылық мiндеттемелерiнiң бұзушылықтың бiрiншi күнiнiң алдында өткен осы бағалы қағаздарды орналастыру жөнiндегi соңғы аукционда қалыптасқан кiрiстiлiк деңгейiн (бiр күнге есептелген) негiзге ала отырып белгiленген өсiмпұл төлейдi (орташа алынған орналастыру бағасы бойынша). Аталған өсiмпұл Қордың зейнетақы активтерiн ұлғайтуға жұмсалады.";
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк зейнетақы жинақтау қорының инвестициялық қызметтi жүзеге асыру қағидаларына (осы тармақшада бұдан әрi - Қағидалар):
1-тармақта:
"Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы (бұдан әрi - Ұлттық комиссия деп аталады)" деген сөздер "бағалы қағаздар рыногындағы қатынастарды реттеу жөнiндегi уәкiлеттi орган (бұдан әрi - уәкiлеттi орган)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысымен бекiтiлген Зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың басшы қызметкерлерiнiң лауазымына кандидатураларды келiсу қағидаларымен белгiленгенге ұқсас" деген сөздер "уәкiлеттi органның нормативтiк құқықтық актiлерiмен белгiленген" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қағидалардың мәтiнi бойынша түрлi септiктердегi "Ұлттық комиссия", "Ұлттық комиссияның Директораты" деген сөздер тиiстi септiктегi "уәкiлеттi орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың бiрiншi азатжолындағы "инвестициялық шоттағы" деген сөздер "инвестициялық есепшоттардағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
6-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6-2. Қордың зейнетақы және өз активтерiн екiншi деңгейдегi банктегi салымға (депозитке) (екiншi деңгейдегi банктiң депозиттiк сертификатына) орналастыру мерзiмi бiр жылдан аса алмайды. Осы мерзiм аяқталғанға дейiн салымның (депозиттiң) сомасы және ол бойынша сыйақының сомасы Қордың инвестициялық есепшоттарына есепке алынуы тиiс, ал депозиттiк сертификатты Қор (Қордың басқарушысы) өтеуге ұсынуы (осы екiншi деңгейдегi банктiң депозиттiк сертификаттарды шығару, айналысқа жiберу және өтеу шарттарына сәйкес) немесе тиесiлi соманы Қордың инвестициялық есепшоттарына есепке ала отырып сатылуы тиiс.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"8. Пенсионные активы, поступающие на инвестиционные счета Фонда в банке-кастодиане и на корреспондентские счета банка-кастодиана данного Фонда в зарубежных банках-кастодианах, подлежат инвестированию в полном объеме за вычетом текущих отчислений в течение десяти рабочих дней.
Условие, установленное частью первой настоящего пункта, может не выполняться Фондом (Управляющим Фонда), если остаток денег на инвестиционных счетах Фонда в банке-кастодиане и на корреспондентских счетах банка-кастодиана данного Фонда в зарубежных банках-кастодианах составляет менее величины, установленной уполномоченным органом, либо если уполномоченный орган удовлетворил обоснованное, исходя из ситуации на рынке финансовых инструментов, ходатайство Фонда (Управляющего Фонда) о продлении срока инвестирования пенсионных активов. В иных случаях за каждый день нарушения условия, установленного частью первой настоящего пункта, Фонд или Управляющий Фонда (в соответствии с условиями заключенного между ними договора об инвестиционном управлении пенсионными активами Фонда) выплачивает пеню, определяемую исходя из уровня доходности (в расчете на один день) государственных казначейских обязательств Министерства финансов Республики Казахстан с трехмесячным сроком обращения, который сложился на последнем аукционе по размещению данных ценных бумаг, предшествующем первому дню нарушения (по средневзвешенной цене размещения). Указанная пеня направляется на увеличение пенсионных активов Фонда.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Со дня введения в действие настоящего постановления признать утратившим силу постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление  Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам "О нормативных правовых актах по вопросам компаний по управлению пенсионными активами" от 13 августа 1998 года N 11" от 05 апреля 2002 года N 121.
4. Департаменту регулирования рынка ценных бумаг (Шалгимбаева Г.Н.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Шарипов С.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в четырнадцатидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Национального Банка Республики Казахстан, Закрытого акционерного общества "Государственный накопительный пенсионный фонд", банков-кастодианов, саморегулируемых организаций рынка ценных бумаг.

"8. Қордың кастодиан-банктегi инвестициялық есепшоттарына және осы Қордың кастодиан-банкiнiң шетелдегi кастодиан-банктердегi корреспонденттiк есепшоттарына келiп түсетiн зейнетақы активтерiн Компания ағымдағы аударымдарды шегере отырып толық көлемде он жұмыс күнi iшiнде инвестициялайды.
Егер Қордың кастодиан-банктегi инвестициялық есепшоттарындағы және осы Қордың кастодиан-банкiнiң шетелдегi кастодиан-банктердегi корреспонденттiк есепшоттарындағы ақша қалдығы уәкiлеттi орган белгiлеген өлшемнен аз болса не егер қаржы құралдары рыногындағы жағдайды негiзге ала отырып Қордың (Қор басқарушысының) зейнетақы активтерiн инвестициялау мерзiмiн ұзарту туралы дәлелдi өтiнiшiн қанағаттандырса, осы тармақтың бiрiншi бөлiгiнде белгiленген шартты Қордың (Қор басқарушысының) орындамауы мүмкiн. Өзге жағдайларда, осы тармақтың бiрiншi бөлiгiнде белгiленген шарт бұзылған әрбiр күн үшiн Қор немесе Қордың басқарушысы (Қордың зейнетақы активтерiн инвестициялық басқару жөнiнде олардың арасында жасалған шарттың талаптарына сәйкес) Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң үш айлық айналыс мерзiмi бар мемлекеттiк қазынашылық мiндеттемелерiнiң бұзушылықтың бiрiншi күнiнiң алдында өткен осы бағалы қағаздарды орналастыру жөнiндегi соңғы аукционда қалыптасқан кiрiстiлiк деңгейiн (бiр күнге есептелген) негiзге ала отырып белгiленген өсiмпұл төлейдi (орташа алынған орналастыру бағасы бойынша). Аталған өсiмпұл Қордың зейнетақы активтерiн ұлғайтуға жұмсалады.".
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастан он төрт күннен кейiн күшiне енгiзiледi.
3. Осы қаулы күшiне енгiзiлген күннен бастап Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының "Зейнетақы активтерiн басқару жөнiндегi компаниялардың мәселелерi бойынша нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 13 тамыздағы N 11 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2002 жылғы 5 сәуiрдегi N 121 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
4. Бағалы қағаздар нарығын реттеу департаментi (Шалғымбаева Г.Н.):
1) Заң департаментiмен (Шәрiпов С.Б.) бiрлесiп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзу шараларын қабылдасын;
2) Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуден өткiзiлген күннен бастап он төрт күндiк мерзiмде осы қаулыны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң мүдделi бөлiмшелерiне, "Мемлекеттiк жинақтаушы зейнетақы қоры" жабық акционерлiк қоғамына, кастодиан-банктерге, бағалы қағаздар рыногының өзiн-өзi реттейтiн ұйымдарына жiберсiн.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Председателя Национального Банка Республики Казахстан Марченко Г.А.
Председатель
Национального Банка

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Төрағасы Г.А. Марченкоға жүктелсiн.
Ұлттық Банк
Төрағасы